Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.podlampou.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=738&Itemid=1

Společný koncert dvou zcela originálních kapel. http://bandzone.cz/prvnihore http://bandzone.cz/negero

V pátek třináctého může každý v klidu odložit svůj svrchník ve staré dobré Plzni, Divadle pod lampou, a to klidně i o půlnoci.

Před zlou temnotou bude možné uchránit svou duši ve společnosti ojedinělého energetického spojení dvou kapel: Neĝero a První Hoře, kombinací, která hravě vyžene ďábla z těla.

Připravte se na to, že kabaretózní První hoře s měnícími se prvky blikající diskokoule, vám nedovolí se jít při koncertě ani vyčůrat. Taky se připravte na to, že vám naservírují velikonoční mazanec z připravované desky a nádivku zbrusu nového pódiového šou!

A aby toho nebylo málo, v tento magický večer bude pro naše kamarády a příznivce připravena jedinečná velikonoční pomlázka.
Můžete ochutnat pravé velikonoční věnce, lidově řečeno „Negero-vinyly“ s přírodní červenou polevou bez konzervantů a barviv, které napeklo vydavatelství piperrecords.cz a přesně 9.4.2012 vy(n)dalo z trouby album Silence is Worse Than War, za což si jej velmi vážíme a děkujeme!

V tradičně malovaných kindervejcích pro vás budou ukryta další barevná historická událost s překvapením pod tajnými kódy S, L, M, XL..

A nebojte, nebude žádný velikonoční nářez, ani spousta hoře a bědování, ani sníh, ani mráz, ani nešťastně rozbitá vejce či ztracená ztuha na pomlázce, nebude se ani plakat. Proč?

Protože si to uděláme jak jinak než hezký.

CHOPSY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.