Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Po únorové Flow s Timo Maasem a březnové s Oliverem Koletzkim bude v dubnu speciálním hostem této pravidelné klubové noci po delší době opět zástupkyn

Ač se tato ruská kráska operující z Moskvy naplno věnuje produkci teprve od roku 2008, sklízí se svými deep house a tech house beaty úspěchy po celém světě a aktuálně patří mezi jedny nejbookovanějších DJane.

Že se rodí zajímavé jméno dokázaly už první Nininy releasy Voices a First Time (obojí 2009), které jí zajistily pravidelné hraní ve známém moskevském klubu Propaganda. Následné EP Pain in the Ass (2009), jež vydala na labelu Rekids, pak zaznamenalo velký úspěch i za hranicemi její rodné Rusi a dostalo jméno Nina Kraviz do širšího povědomí milovníků kvalitní elektroniky i do klubů jako Panorama bar, Fabric, Fuse, Goa či Space a řady dalších.

Zájem partypeople i odborníků Nina nevzbuzuje jen svou krásou ale především snadno rozpoznatelným soundem a energií i emocemi, které vzbuzuje. Ostatně jak sama přiznává, víc než o knoflíky a fadery se stará především o atmosféru, s kterou dokáže na party skvěle pracovat a občas jí umocní i vlastním zpěvem.

V sobotu 21. dubna tak v ROXY očekávejte hodně zajímavý mix house, deep house, electra a techna, pro nějž je signifikantní skvělý vkus a cit pro zajímavé a netradiční kombinace, jímž si tahle šmrncovní slečna vydobyla velmi dobré renomé.

Start: 22:00, Special guest: Nina Kraviz(Rekids / Russia), Resident DJs: Roman Rai (roxy prague / moving picture rec.) & Fatty M (roxy prague), support DJ: Max Om, Chill out: Sasha Nevolin & Brezhnev, VJ: Pexi.

Vstupenky v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketsream a Ticketportal 220 czk + poplatky, na místě 300 Czk.

DSTEPZ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALI --- 20:41:05 12.4.2012
tahle holka zni fakt skvele!
BULHI --- 20:56:17 10.4.2012
interdasting
DSTEPZ --- 20:53:07 10.4.2012