Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://hlucnasamota.info/

Benefiční hudební festival v Nymburce.

Benefiční hudební festival Hlučná samota se koná tradičně v KD Nymburk, Tyršova 3/15.

Přátelé, slyšíte...? Už troubějí... Z mlžných polabských luhů se pozvolna vynořuje další Hlučná samota. Na jasných obrysech nabude v pátek 13. dubna 2012. Nenechte se ale zmást touto úvodní trochou melancholie. Bude to veselice, jak se patří! A kdo že to letos zatroubí? A kdo že to letos zatroubí? Publiku jsme stále dlužni jedno jméno a tím nejsou nikdo jiní než Tata Bojs, kteří minulý rok nemohli vystoupit kvůli náhlému zranění Mardoši. Letos vám vše zajisté vynahradí. Svoji účast již také potvrdily dvě laně z brněnských hájů ČokoVoko a skotačiví jihočeští srnečci Vees.Hlučná samota 2012 (line-up):

19:30-20:30 Vees (indie-rock'n'roll / České Budějovice) FB / web
21:00-22:30 Tata Bojs (alternative progressive-rock / Praha) FB / web
23:00-00:00 ČokoVoko (alternative-hip hop / Brno) FB / web
00:00-04:00 AfterParty

Sledujte také náš facebook a web.

Vstupenky:

Lupeny na Hlučnou samotu jsou již v předprodeji! Za krásných 200 Kč je můžete koupit v Nymburce v Café Society v Kostelní 41. Vstup za předprodejní cenu můžete ale zároveň získat přihlášením na událost @ FB, na akci ale musíte dorazit do 20:00 (a nebo nejlépe ještě o něco dříve. Nabídka platí do odvolání.

Během tří předchozích ročníků se podařilo získat téměř 200 000 Kč na charitativní účely. Letos podpoříme výtěžkem nymburskou Farní charitu, která poskytuje terénní sociální služby především seniorům a lidem se zdravotním a tělesným postižením.

Událost @ FB / Profil @ BZ / Last.fm / RockWeb.cz / Upoutávka @ U-tube / RockWeb.cz / Plakát (hi-res) /

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.