Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/216437761786684/

Nevíte, co je Tchoukball? Přijďte se podívat a hned zjistíte, o jakou srandovní míčovou nekontaktní hru se jedná =). Těším se na Vás!! =)

Pražáci, pražačky, naplaveniny, naplaveninky, přátelé a kamarádi =))) ... Přijďte se podívat a zafandit na 1. PRAŽSKÝ TURNAJ V TCHOUKBALLE .. a že možná nevíte o jaký sport jde, skvělá příležitost to zjistit! Nebo ne? =). Třeba to někoho tak nadchne, že začne "tchoukat" taky =)). Pojďte náš tým TBC Pšouci Praha podpořit =)). Věřím, že to bude mega-super-bomba akce a to hlavně díky vám divákům, fanouškům, fanynkám =). Nebude chybět pívečko, hezký holky (i kluci samozřejmě :D). Takže si pište do diáře sobota 21.4. TCHOUKBALL PRAGUE OPEN, cílová stanice metra: Pražského povstání (červená barvička) ... ani nevíte, jak ráda vás uvidím ... těším se!!!

Bio Pája =))

PS: bude to celý den, tak i kdybyste si našli jen hodinku, zastavte se =))

BIOBIO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BIOBIO --- 20:35:24 15.4.2012
čauko =) .. v ČR letos probíhala liga teprve prvním rokem a je zatím pouze jedna, tedy extraliga, ve které jsou následující města: Ústí nad Labem, Nová Paka, Lomnice nad Popelkou, Konecchlumí a teď už i Praha, která je úplným nováčkem =). Náš tým se jmenuje TBC Pšouci Praha, trenér Michal Matějovský, email: michal@tchoukball-praha.cz, tak mu určo napiš =) .. je uplně super, že Tchouk znáš, kdyžtak mi napiš do zpráv tady na nyxu a pokecáme =) ... jo a ještě ofiko stránky českého tchoukballu: http://www.tchoukball.cz/
NOPOGO --- 0:31:47 15.4.2012
ahoj,
je možnost si někde tchoukball zahrát? někdy předloni jsem hledal tým/ligu a byl jsem neúspěšný. současnou situaci neznám.