Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://bandzone.cz/marimbamama

Marimba Mama v rámci Culture Move odehraje v Crossu jedinečný koncert, spojený s vydáním nového tanečního remixu skladby Midnight Express.

V rámci koncertu se můžete těšit na vydatnou noční jízdu krajinou vnitřní i vnější - kapela si pro tuto příležitost připravila tepající afro-world-soul selekci, poskládanou jak z nových, tak i lety prověřených skladeb. Díky novým aranžím budete mít tentokrát jedinečnou možnost slyšet celý repertoár v elektro-progresivním hávu, kde není o pulsující groove ani experimentální výlety nouze. This train don´t stop...
Na after-party to pak pořádně roztočí DJ Mikuláš se svými afro-soul-funkovými kotouči a živým hudebním supportem.

Midnight Express Remix Release - nezapomeňte si s sebou vzít flashku či jiné přenosné médium, za dobrovolný příspěvek si můžete odnést domů ještě čerstvou kopii remixu Midnight Express i s originálním artworkem. Stay tuned!

!!!vstupné zdarma!!!

Marimba mama - Kakilambe live @ Frog 2010

AMAROK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TSKA_RESETKA --- 17:47:06 11.4.2012
kura, o den vedle, fuckra..)
TURBO --- 21:31:24 9.4.2012
"Midnight Express Remix Release - nezapomeňte si s sebou vzít flashku či jiné přenosné médium, za dobrovolný příspěvek si můžete odnést domů ještě čerstvou kopii remixu Midnight Express i s originálním artworkem. Stay tuned!"

Velmi fér!