Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://finalclub.cz

klub přátel Dušana represent čtvrtý ročník párty na oslavu jména Dušan, jeho nositelů i jeho milovníků

Do zlé doby dobrý Dušan! My, pražští Dušanologové, máme sice Velikonoce rádi, ale pondělí devátého je pro nás víc než pondělím velikonočním pondělím Dušanovým. Ano, Dušam má zase po roce svátek a s ním je tu možnost absolvovat cestu do hlubin jeho duše. Nechte o pondělku ...v sobě i na sobě probudit Dušana.

Poprvé jsme se na Dušanovu počest opili v Rígráčích, podruhé taky, potřetí už proběhla seance dušanologů v Dejvické Klubovně, letos se přesuneme na Žižkov.

Na večerní oslavné párty v klubu Final zahrají:

Neřvi mi do ucha
Premiéra tajemného projektu Bětky a Tobiáše Trusinových, který zatím slyšeli jen oni a přes dveře možná někdo z jejich sourozenců. Elektro a klarinet, to jsou základní indície.

Křikzticha (krikzticha.wordpress.com)
Nevím, jestli má Dušan rád hip-hop, ale Dušanové v nás jo. Křikzticha je sociálně kritičný a tuze dobrý hip-hop z Jihlavy.

Nikola Brasko a BioMasha (bandzone.cz/nikolachiccobrasko)
Melancholický lo-fi písničkář (lo-fi znamená když máte kapelu v noutbuku) Nikola Brasko společně s Biomashou, slampoetryní numero uno.

Vstupné je šest pěteček bez dušanoidního obleku, čtyři pětečky v dušanoidním. Praví Dušanové mají vstup samozřejmě zdarma. Znáte-li nějakého, pozvěte jej, už čtvrtým rokem na nějakého opravdového marně čekáme. Spontánní before-párty v Rígráčích je vítána, případné dušanoidní performens či dušanologické přednášky též.

KAPITAN_STIKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KAPITAN_STIKA --- 11:51:34 9.4.2012
Oblek, ve kterým se budeš cítit jako Dušan nebo Dušana, to je vše.
FIDELKA2A --- 3:18:46 9.4.2012
co je sakra dusanoidni oblecek?
TYDLYDAA --- 21:45:51 8.4.2012
Jsem si skoro jist, že minulý rok v klubovně nás jeden Dušan navštívil.