Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

35 uživatelů půjde

hledání


www.crossclub.cz

Psychedelic trance a deep & tech house akce v pražském klubu CrossPo prosincové akci Syllabus se Polyhedra probudila ze zimního spánku a přichystala pokračování loňské akce Der Klang s pořadovým číslem 2. Opět k nám dorazí host z Německa - dj Mutaro z Deviant Force Records, zaměřeného na vydávání tvrdé elektronické psychedelické hudby, např. producentů jako Silent Horror, LAB, Rawar či Dark Elf. David aka dj Mutaro vždy tíhnul k tvrdší hudbě, ať už Punkrocku, Hardcore či Psychobilly. V 16 letech se setkal s psychedelic trance a záhy začal vystupovat na akcích v Mnichově a přilehlém okolí. Postupem času kromě celého Německa vystoupil na akcích v zemích jako Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Portugalsko či Thajsko. Jeho sety se vyznačují dynamickou rytmikou doplněnou tvrdými industriálními zvuky, které jsou provázané silnou apokalyptickou tématikou. David je také jedním ze zakládajících členů již zmíněného labelu Deviant Force rec. Společně s dalším mnichovským djem Joshi vystupují od roku 2008 pod názvem Destruction Derby.
Dalším headlinerem Psychedelic stage je český producent Ondřej Fractal Grzegorz, který začal s vlastní produkcí ve 14 letech. Kolem roku 2000 se začal na akcích objevovat za mixážním pultem jako dj. Od roku 2005 se ale věnuje výhradně vlastní produkci a hraní omezil jen na live act vystoupení, které osloví nekonvenčním pojetí stavby jednotlivých tracků obsahujích různé formy subžánrů psytrance. Kromě nespočtu akcí v ČR hrál také v Holandsku, Polsku, Rakousku, Finsku, Německu či Polsku. Ondřej se ale nevěnuje jen prudukci psytrancu, ale také synthpopu, experimentálnímu dubstepu či drum and bassu.

Line-up horní stage doplní Psyrix z uskupení HedoniX. Dále vystoupí Ondřej Psyla z Mystical Waves Records, jenž bude ve svém setu prezentovat tracky ze své nové kompilace Passenger, která vyjde k prvnímu květnu, takřka po půl roce od první Labyrinth of your mind. Objeví se na ni tracky od producentů jako Sythetik Chaos, Wirrareka, Mutant Star či Spectralis. Úvod a závěr párty obstarají svými společnými sety djs Plech & Ejczka z pořádajícího uskupení Polyhedra. Postapokalyptickou náladu setu Mutara by měly podtrhnout i experimentálnější decorace prostoru od Cybernetic~system. Projekce, výrazně podtrhující sonický zážitek z noci, bude v režii Mimo-TV, PerpleXe a Kashmira s Alisou.

Na spodní deep & tech house stagi se představí ruský producent Alex Neivel společně v djském setu s djem Alexis pocházejícího také z Ruska. Alexova produkce se pohybuje od deep housu až po downtempo a poprvé s ní prorazil před 4 lety, kdy vyšly jeho 3 tracky na německém labelu Conya. Ve svém společném setu s Alexis zahrají mix Deep a Tech-house. Druhým headlinerem dolní stage bude český producent Ian Metty, který se po několka letech strávených v Londýně (kde založil vlastní label Applepie Recordings) a Barceloně vrátil do Čech. Mettyho produkce je především Deep house, ale během svých setů se nedrží jen tohoto stylu. Proto můžeme čekat stylově barevný set od Deep House, přes Tech-house, Deep-tech až po Minimal techno. Úvod večera obstará svým setem Jungy ze Silent Noise, ve kterém se určitě objeví i nějaké archivní Deep house záležitosti.

Live Act Psychedelic stage:

FRACTAL (Surface Tension)

DJs Psychedelic stage:

MUTARO (Deviant Force Records, Active Meditation Music, Bionic Instinct Records, GER)
Psyrix (HedoniX)
Ondrej Psyla (Mystical Waves Records)
Plech & Ejczka (Polyhedra)

DJs Deep & tech house stage:

Alex Neivel & Alexi (Just Like That Records, Troubled Kids, Conya, RU)
Ian Metty (Applepie Recordings, MIDI Life Records, D-Lab Records)
Jungy (Silent Noise)

VJs:

000333 (Mimo-TV)
PerpleX
Kashmir (HedoniX) & Alisa (Tuesday Night)

Deco:

Cybernetic~system

Vstup:

do 21h free a po té 90,-

EJCZKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TSKA_RESETKA --- 12:48:43 20.4.2012
PLECH --- 2:48:18 19.4.2012
Psychedelic stage:

21:00 - 22:30 Plech & Ejczka
22:30 - 00:00 Ondrej Psyla
00:00 - 01:30 Psyrix
01:30 - 03:30 MUTARO (GER)
03:30 - 05:00 FRACTAL live
05:00 - 06:00 Plech & Ejczka

Deep & Tech-house stage:

21:00 - 23:00 Jungy
23:00 - 02:00 Ian Metty
02:00 - 04:00 Alex Neivel & Alexi
TSKA_RESETKA --- 22:50:50 11.4.2012
fractal dobree 8)