Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/266679560087581/

Flashmob je způsob, jak překvapit a pobavit náhodné kolemjdoucí, ale i sebe navzájem. Co třeba na téma Dobrovolník v akci?

Inspirovali jsme se akcemi typu freeze flash mob, při nichž lidé na předem smluveném místě "zmrznou" (povedenou freezingovou akci najdete na tomto odkazu: http://www.youtube.com/watch?v=OKU2wgGkFXk).
A protože tu máme jaro, nechceme zůstat u jen u zamrznutí.
Rozmrzneme, vrhneme se do akce a zahájíme MĚSÍC MEZINÁRODNÍHO DOBROVOLNICTVÍ - http://www.inexsda.cz/cs/MMD!

POSTUP
1. Zamysli se nad pojmem Dobrovolník v akci. Co ti toto sousloví asociuje? Nějaké vlastní zážitky s dobrovolnictvím nebo třeba svou oblíbenou aktivitu, kterou děláš zcela dobrovolně?
2. Připrav si vtipnou pózu, ve které zamrzneš, a aktivitu, kterou bys svou představu o dobrovolníkovi v akci rád ztvárnil. Rekvizity a scénky ve více lidech vítány. Kreativitě se meze nekladou, největší kreativci se mohou na místě zúčastnit i naší fotografické soutěže.
3. Přijď na prostranství mezi vysokými školami a Národní technickou knihovnou (nedaleko metra Dejvická) 11. dubna v 17 hodin a najdi koordinátory této akce (poznávací znamení – trička INEX-SDA a možná přidáme další :)).
4. V 17:17 začneme po smluveném signálu postupně „mrznout.“ A přibližně o minutu dvě později budeme po dalším signálu postupně rozmrzat, „ožívat“ – zkrátka stupňovat svou aktivitu, včetně té seznamovací. Pusťme se do interakce s prostředím, dalšími účastníky a náhodnými kolemjdoucími – kromě zákonů neplatí žádná omezení! :-)

O CO NÁM JDE?
Pobavit se, zamyslet se, vyblbnout se... A inspirovat se ohledně možností, jak být aktivní smysluplně.

Na místě nebudou chybět fotografové a kameramani, z akce vznikne video na podporu mezinárodního dobrovolnictví.

CAPKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TSKA_RESETKA --- 0:24:01 12.4.2012
goooood.. na posledním flashmobu jsme se v Ostravě mlátili polštářema.. 8)) taky dobrá a vyčerpávající 3íminutová akce.. "hlavně nenápadně" :))..