Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://vegalite.cz/program/189/temne---tvrde---spinave---hluboce

I Am A Curse (down-tuned punk, Le Mans) / Nous Danserons Sur Vos Ruines (emo-punk violence, Le Mans) / Disbeatless (crust-metal, Jihlava)

PlakatČtvrtek 12.4. od 19:30
Brno, klub Vegalite

Slovákova 10 / www.vegalite.cz

I Am a Curse( www.iamacurse.com ) je výborná kapela z francouzského Le Mans, která se letos v ČR představí již potřetí. Surový hardcore, kombinovaný se screamo/crust party a místy v lehce blackmetalovém kabátku ... lepší než spekulovat nad škatulkama bude nechat si napumpovat nespoutanou energii přímo do těl.
http://youtu.be/op7bwQxi2nE

Nous Danserons Sur Vos Ruines( nousdanseronssurvosruines.blogspot.com ), nebo-li "Budeme tančit na vašich ruinách", jsou taky z Le Mans a za svými služebně staršími kolegy taky zrovna nezaostávají, zejména v žánrové pestrosti a energičnosti - kdo byl například na jejich loňském koncertu v Praze, musí dosvědčit, že pro ně hranice pódia nepředstavují žádnou bariéru.
http://youtu.be/CVMxKiktLqg

Jihlavský Disbeatless( bandzone.cz/disbeatless ) už v Brně asi není potřeba dlouze představovat - temný crust s těmi nejzlejšími vlivy například disbeatu či metalu; textově jsou naštěstí taky dál než u nešvarů kruté zimy na Vysočině... na tomto koncertě i s exkluzivními projekcemi od VJ Bullwah.
http://youtu.be/ZRTwRRefCsI

Případný výtěžek z koncertu bude použit na aktivity kolem ProtestFestu 2012, který se uskuteční v Brně ve dnech 22.-26.5. Sledujte www.protestfest.cz pro více info.

[FB událost]

KRIVOSH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.