Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


SURFCAMP A SURFOVÁ ZÁKLADNA FRANCIE 2012

http://www.playgroundtravel.cz/destinace/francie-surfcamp/

..LET' S SURF THE SUMMER..SURFOVÉ KEMPY V JIHOZÁPADNÍ FRANCII..představíme vám vaší novou lásku..zažijete surfing na vlastní kůži SURFOVÁ ZÁKLADNA FR

Novinkou letošního léta jsou speciální surfové kempy zaměřené na jógu, kemp pro holky, 12 denní prodloužený surfcamp, surf&skate camp, surfcamp, který proběhne v době konání Česko-Slovenského surfového mistrovství a surfcamp pro pokročilé surfaře. Celé září budou probíhat kempy přímo na pláži Les Estagnots v letních apartmánech za písečnou dunou..LET’ S SURF THE SUMMER

Ve Francii jsme se usadili na jihozápadním pobřeží Atlantického oceánu, v poklidné vesničce Soustons, ležící nedaleko známého surfového města Hossegor.

V Soustons jsme vybudovali největší českou surfovou základnu na pobřeží Atlantiku, pořádáme zde surfové kempy, půjčovnu surfů a neoprenů, zázemí a nekončící pohodu.

Tato oblast je nazývána Kalifornií Evropy právě pro své skvělé podmínky  pro surfování. Najdete tu jedny z nejlepších světových beach breaků a důkazem toho je i každoroční zastávka ASP světového poháru Quiksilver Pro France. Je to také nejbližší surfová destinace z ČR a centrum evropského surfingu.  Nekonečné písečné pláže jsou ideální pro úplné začátečníky i profi jezdce.SURFOVÁ ZÁKLADNA SOUSTONS
ČERVEN-ŘÍJEN 2012

Možnost ubytování ve stylovém domě pro 12 osob, kemping na zahradě ve vlastních stanech nebo dodávkách, surfařské zázemí, půjčovna surfů a neoprenů, indoboardy, longboardy, grilovačky, párty stodola, večírky, promítaní surfových videí, spousta kámošů, chill a nekončící pohoda na francouzském venkově, kousek od vln a oceánu.


SURFCAMP COMPETITION WEEK
22.6.  – 1.7. 2012 - ubytování Surfová základna Soustons

Týdenní surfcamp pořádaný v době konání Českého a Slovenského mistrovství je určený pro začátečníky i pokročilejší jezdce. Pro ty, kteří se chtějí naučit surfovat a zároveň prožít atmosféru pravých surfových závodů. Přinášíme spojení kempu a zážitku z této unikátní akce, poznání české surfové komunity a možnosti zúčastnit se závodu za Playgroundtravel surf team.

SURFCAMP SOUSTONS

ČERVENEC 2012 - Surfová základna Soustons

6. - 15.7., 13. - 22.7.,  20.- 29.7

3 týdny surfových kempů zaměřené pro úplné začátečníky, kluky i holky, kteří si chtějí vyzkoušet co surfing vlastně znamená a zažit atmosféru surfového života u oceánu. Intenzivní výuka s profesionálními lokálními instruktory a zkušenými českými surfaři podpořená bohatou teorií, videocoachingem, tréninkem na indoboardech, cvičením jógy, surfovými výlety, návštěvou výrobny surfů a mnoho dalšími zajímavými aktivitami a nezapomenutelnými zážitky z letní dovolené.


12 DENNÍ - PRODLOUŽENÝ SURFCAMP


17. – 29.8. 2012, Surfová základna Soustons

Protože mnoho lidí odjíždí po týdnu s pocitem „už jsem to pochopil, jen kdybych mohl zůstat déle“, rozhodli jsme se uspořádat prodloužený intenzivní surfový kemp. Tento kemp zaručí účastníkům mnohem větší progres, zlepšení stylu, pochopení oceánu a poznání surfového životního stylu.


SURF & JÓGA CAMP PRO HOLKY

31. 8. – 9.9. 2012, ubytování přímo na pláži Les Estagnots

Bez ohledu na to jestli jste si surfing už dávno zamilovaly a nebo se právě chystáte na svůj první surfcamp, máte se na co těšit. Bude to týden plný surfování, zábavy, cvičení jógy při západu slunce pod vedením zkušené instruktorky, výletů, relaxu na pláži, projížďky na longboardech. Týden určený především pro holky, protože, když jezdí holky s holkama je to větší motivace i zábava.


SURF & SKATE CAMP

7.9  - 16.9. 2012, ubytování přímo na pláži Les Estagnots

Tento týden se po surfových lekcích bude na našich skatech a longboardech trénovat jízda po rovině a v rádiusech v místních skateparcích, které jsou ideální pro začátečníky. Skateboarding vzešel ze surfingu, vertikální rampa, mini rampa a ostatní rampy s rádiusem jsou kopie ideálních vln. Pro jízdu na vlnách je dobré naučit se jezdit na skatech a longboardech nejenom na rovině ale především v rádiusech. Když se naučíte „prošlapávat“ rádius, pomůže vám to při generování rychlosti na vlnách.SURFCAMP PRO POKROČILÉ

14. – 23. 9. 2012, ubytování přímo na pláži Les Estagnots

Surfový kemp pro pokročilé surfaře jsme připravili právě pro ty, kteří chtějí posunout surfing na další level. Ubytování přímo na pláži umožňuje intenzivnější surfování a volbu těch nejlepších podmínek. Součástí kempu bude test centrum, kde si každý může vyzkoušet různé tvary a velikostí surfů, profesionální instruktoři, budou přímo ve vodě opravovat vaše chyby a vysvětlovat techniku správného take offu, zatáček a duckdivu a náš tým bude natáčet vaše jízdy na podvodní gopro kamery, což je nejúčinnější a nejefektivnější kombinace toho, jak zlepšit svůj styl a naučit se lépe surfovat.

Pro více info mrkněte na www.playgroundtravel.cz nebo pište na info@playgroundtravel.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS VE FRANCII..LET' S SURF THE SUMMER

MONNN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KCE --- 9:14:29 3.5.2012
to je spis reklama ck nez udalost ne?