Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://s-o-s.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=849

Ačkoli se to zdá téměř neuvěřitelné, je to skutečně tak - DJ LUCCA zavítá do Střelic u Uničova, kde zahraje po boku dalších DJ's na dalším z pokračová

Ačkoli se to zdá téměř neuvěřitelné, je to skutečně tak - DJ LUCCA zavítá do Střelic u Uničova, kde zahraje po boku dalších DJ's na dalším z pokračování parties s názvem REGENERATION.

 

 

 

 

 

 

 

  

LUCCA

[Sound of Acapulco / www.lucca.cz]

Lucca

Lucca začala hrát v roce 1999, ale o taneční scénu se intenzivně zajímá již od svých 16 let, kdy navštívila Londýn a poté začala pracovat jako asistentka produkce v brněnském Boby centru v Brně, kde v polovině devadesátých let probíhaly první taneční parties s Paul Van Dykem či Nickem Warrenem.

Od roku 2000 je zastupovaná velkou českou agenturou Mersey, která ji od počátku obsazovala na velké akce jako legendární Supersonic Garage či festivaly Metronome a Hradhouse.Díky spoustě příležitostí i účasti na Red Bull Music Academy v Dublinu v roce 2000 získala tato umělkyně brzy potřebnou jistotu a zařadila se mezi nejúspěšnější české DJe. V roce 2002 byla vyhlášena v České Republice dle časopisu Bassline objevem roku a o rok později, v roce 2003 se stala dle Dance Awards prestižního českého časopisu XMAG nejpopulárnějším djem v České Republice, v žebříčku německého časopisu Groove obsadila deváté místo v kategorii objev roku.Tyto úspěchy však nepřišly jen tak, Lucca má velký talent pro vytvoření příběhu setu, a nemalé zkušenosti, protože již v roce 2001 absolvovala řadu vystoupení ve Španělsku, kde vystupovala po boku takových osobností, jakými jsou Marco Carola či Gaetano Parisio.

Zde také začal její odklon od tech house, k tvrdšímu neapolskému soundu, jehož obdivovatelkou je Lucca dodnes. Lucca je ovlivněna melodickým groovy technem italských producentů. Spolupracuje s Italem Davidem Squillacem ve studiu a zajímá se o produkci Danila Vigorita, Markantonia,Rina Cerrone, G. Parisia, Marco Caroly a k jejím oblíbencům patří také Slovinci Valentino Kanzyani a Umek, Kanaďan DJ Preach či Brazilec Renato Cohen.V roce 2002 začala Lucca budovat vlastní studio a o rok později vydala úspěšný debut Mirage 01 na labelu Aquatrax. Následovaly tvrdší skladby Moon a Fastlife pro německý label Definition.

Mirage 01 se stal velkým hitem konce roku 2003 a v lednu jej skvěle remixoval Umek.Remix patří k oblíbeným skladbám Carla Coxe, který jím otevřel několik svých vystoupení na jaře 2004. Další track, Day 3, který je výsledkem společné práce Luccy a Davide Squillaceho, se stal oblíbenou skladbou Paul van Dyka. V září 2004 založila Lucca svůj vlastní label Acapulco a jako debut na něj zařadila propracovanou psychadelickou skladbu Freedom a na B straně Mirage 01 Umek Remix.

Od roku 2003 je Lucca součástí bookingu CLR Chrise Liebinga pro Německo a BENELUX. V létě 2005 si ji Carl Cox vybral, aby zahrála na jeho stagei na velkém festivalu Dance Valley a o pár měsíců později dostala pozvání od Tiesta, aby ho doprovázela na jeho turné po střední a východní Evropě. Koncem roku 2005 Lucce vyjde její první DVD na vlastním labelu.

NIKA

[Sound of Šternberk / www.djnika.cz]

Nika

Nejmladší a také jediná zástupkyně něžného pohlaví v S-o-S crew se poprvé za gramofony postavila v létě roku 2009.

Původně chce hrát drum and bass, avšak postupem času směřuje k rovným beatům tech-house, elektra a progresivních stylů, pro které má opravdu neobyčejný cit a talent.

Díky tomu se ještě v roce 2009 stává plnohodnotným členem Sound of Šternberk Crew.

Již v pouhých 15ti letech se představila brněnskému publiku v klubu Perpetuum.
Hrála po boku takových hvězd, jako jsou Michael Burian, Orbith, Jerry, Martin Gredner, Javas, Michal Breeth, Danny Bright, Toky, Kaisersoze a mnoha dalších DJ's ...

Nika byla také hostem v několika internetových radíích (např. trancefan radio, trancevibrations radio nebo freshwebradio).

Od roku 2010 se stává členkou realizačního týmu akce s názvem S-o-S Free Fest, která se stala největší free akcí na území ČR a na které se úspěšně představila nekolikatisícovému publiku svými tanečně laděnými tech-house sety.

V letech 2011 a 2012 se stává rezidentní DJane svátečních akcí FUN HOUSE a EASTER HOUSE jejichž jednotlivé díly jsou realizovány 4x do roka ve šternberském CLUBu 77 a na které si zve své vlastní hosty z řad známých DJ's.

I přesto, že patří k mladé generaci DJ's, nepoužívá Nika při hraní žádné automatické synchronizace!

 

NINNAAR

[Psytech crew / http://www.idj.cz/minnaar/]

Minnaar

Vlastním jménem Vojtěch Kusý, se poprvé o elekronickou hudbu začal zajímat v roce 2003, kdy navštěvoval parties ve stylu trance, progressive nebo drum & bass.

Postupem času se propracoval k technu, kde měl zároveň i první kontakt s hardtechnem, kterému se v roce 2007 začal věnovat naplno.

V současné době se Minnaar nezabývá pouze djingem ale i občasnou produkcí a pořádáním akcí na území Olomouckého kraje. Od počátku roku 2010 hraje po boku dje SayBitche v projektu Hardcollaps. Jejich sety jsou složeny ze schranz-hardcore tracků, jejichž hodnota bpm se pohybuje okolo 170.

 

 

 

CZENDA

[Rebellions crew]

Czenda

Dalším z hostů je dj Czenda z Rebellions Crew a nedaleko vzdáleného Uničova. Ačkoli tento DJ je příznivcem jemných a atmosferických DNB rytmů, jsme přesvědčeni o tom, že jeho set "zapadne" do lineupu celé akce a příjemně ji zpestří.

 

GULLY

[Sound of Šternberk / www.s-o-s.cz/gully]

Gully

S hraním začíná v roce 2003, inspirován tehdejší hudební techno scénou. Později přechází na volnější tempo v podobě house, ovšem ne na dlouho. Ovlivněn především poslechem internetových rádií objevuje kouzlo progresivní hudby. V současné době se soustředí na především styl s názvem tech-house a progressive house.

Počátkem roku 2008 společně s Oli_n zakládají Sound of Šternberk crew. Spolupořadadatel největšího free open air festivalu S-o-S Free Fest.

 

CAPY

[http://soundcloud.com/djcapy/]

Capy

Není info ...

GULLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.