Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.akasha.cz/news/pravidelne-relaxacni-koncerty-ve-stredu-vecer/

Meditačně relaxační léčebná seance - koncert.

V dnešní době nás naše mysl svým neustálým analyzováním, porovnáváním, vzpomínáním a plánováním pořád nutí k nějaké aktivitě. Neustálá aktivita má za následek několik věcí: stres, vyčerpání a v mnoha případech i nemoc. K tomu, abychom se cítili vitální a zůstali zdraví je v našem životě nezbytně nutné mít prostor pro relaxaci. Takového prostoru se nám v dnešní uspěchané době dostává čím dál méně, což má za následek stále se zvyšující procento stresem způsobovaných nemocí a neuróz. Chceme-li si zachovat duševní a tělesné zdraví, pak umět relaxovat je zkrátka nezbytné.

Zvuk Tibetských „zpívajících“ mís se ve východních kulturách používá mnoha způsoby a navozování stavů hluboké relaxace je jedním z nich. Zvuk těchto prastarých nástrojů nám dokáže pomoci se uvolnit a skutečně si odpočinout. Dodejme, že za hlubokou regenerativní relaxaci se nepovažuje ani četba knihy nebo třeba jízda na kole. I přesto, že obojí je jistě velice povznášející a příjemné, mysl při nich zůstává stále aktivní, což nestačí k regeneraci na buněčné úrovni. K léčbě a obnově tkání organismu dochází výhradně ve stavech hluboké relaxace, kdy je náš mozek v tzv. hladině théta, kterou si v bdělém stavu dokážeme navodit právě hlubokou relaxací.

Zveme Vás proto touto cestou na pravidelné středeční relaxační koncerty Tibetských mís, kde si budete mít možnost sílu jejich zvuku vyzkoušet na vlastní kůži.

Těší se na Vás

František Horváth

Více na http://kouzlozvuku.webnode.cz/

TLUSTEI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.