Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


LUISE POP (A), LES ARTIFOUS (FR), DIRTY PICNIC

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

LUISE POP (A) indie / garage / pop / surf DIRTY PICNIC disco / disco / disco / disco LES ARTIFOUS (FR) circus / performance / music ♥ zv

LUISE POP (A)
čtyřčlenná kapela z vídeňského nezávislého labelu Siluh Records. Vera, Lisa, Erin a Martin, to je třikrát zpěv plus syntezátor, kytara, basa a bicí. Pop / surf noir / elektronický post punk, znějící jako kdyby se The Drums, Le Tigre, Patti Smith a New Order setkali při skládání hudebního doprovodu pro film My Little Pony. Genderové texty a izolativní poezie, něco jako když Grace Kelly v koženkových rajtkách jede na koni podél silnice, na které právě Jamese Dean havaruje v plastovém barbie autě.
http://www.luisepop.com/
http://www.youtube.com/watch?v=LtFukqClBlk
http://www.siluh.com/

DIRTY PICNIC
nově tříčlenná kapela, nové nástrojové složení tři syntezátory, kytara a automat. Premiéra nového setu. Hudba nových Dirty Picnic zní, jako když stojíte v Tokiu na letišti, kolem vás projde postava z mahó šódžo a líže zmrzlinu přes krystal. Zastaví se, strčí před vás kornout a řekne: HRAJ MOU HRU. Odpovíte: NEŘÍKEJ a líznete si zmrzliny přes krystal.
http://bandzone.cz/dirtypicnic

+++ LES ARTIFOUS (FR)
čtyřčlenná skupina z Nancy. Hudba + performance, street projekty a fyzické divadlo. Vystupují v klubech a na ulicích po celé Evropě... Florent a jeho nezapomenutelné : "Ecole de Merde".
http://artifous.over-blog.fr/
http://www.wat.tv/video/artifous-k4z7_2gnzl_.html


♥ zve ABBA
http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

plakát zde:
http://i208.photobucket.com/albums/bb183/head_037/letk04.jpg

TOJEJO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.