Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.sportovniveletrh.cz/

Sport Expo - Sportem proti drogám a obezitě

Sport Expo je prestižní prezentační výstava, kde hlavním důvodem účasti jak vystavovatelů, tak návštěvníků je sport, zábava a prodej/koupě sportovního vybavení. Záruka návštevnosti tisíců sportovců vyplývá ze systému fungování celé výstavy. Hlavním partnerem veletrhu je organizátor Pražského mezinárodního maratonu Prague International Marathon www.pim.cz. SPORT EXPO mu poskytuje zázemí pro registrace přímo ve výstavní hale a všech 15.000 závodníků tak den před závodem projde výstavou, aby si vyzvedli startovní číslo a startovní balíček. Veletrh SPORT EXPO každoročně na Výstaviště v Holešovicích přiláká více než 30.000 sportovních nadšenců!
Kromě všudypřítomného běhu (oblečení, obuv a výživa pro běžce) nabízí veletrh návštevníkům zajímavé prezentace i dalších populárních sportů, zejména in-line bruslení, plavání, cyklistiky, fitness, halových a outdoorových sportů. Atraktivní expozice světoznámých značek, bohatý doprovodný program a vysoká návštěvnost aktivních sportovních nadšenců spoluvytvářejí nezapomenutelnou atmosféru sportovního festivalu završenou víkendovým maratonským během.
 
V letošním roce bude poprvé součástí Sport Expa také veletrh Sportem proti drogám a obezitě jež nabídne návštěvníkům nejen ukázku různých druhů sportů, které budou k vidění v rámci doprovodného programu, ale bude zde možnost absolvovat semináře o zdravé výživě, psychologii ve sportu a přednášky v rámci antistresové prevence.
Samozřejmě zde bude prostor k prezentaci firem a jejich produktů se s sportovním zaměřením. Z tohoto pohledu veletrh umožní setkání vystavovatelů a návštěvníků za cílem zmapovat všechny možné trendy v daném oboru, seznámit se s nejnovějšími technologiemi a výrobky, navázat tak osobní vztahy se zástupci jednotlivých prezentujících se firem, získat nové informace a zmapovat konkurenci.

BRENX
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.