Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

18 uživatelů půjde

hledání


http://www.luckylucky.cz

Večer věnovaný experimentální a industriální elektronice.
První akce po rekonstrukci klubu!!!

Do Shaska!, Deprivation Chamber, The Umbilical Chords (Fra/UK) + Laibach Afterparty - DJ Jaeger

Čtvrtek 5.4.2012, Art Music Club LUCKY LUCKY, Nádražní 76/39, Praha 5
Start 20:00 Vstup 90,-
www.luckylucky.cz

DO SHASKA!(CZ)


Výrazný audiovizuální projekt, za nímž stojí elektronický producent Michal Čihák aka Finsternich. Původní sound, který se profiloval na odkazu post-industriální scény postupem let vykrystalizoval ve zcela originální fůzi IDM a dark ambientu s evidentním dubovým akcentem.
Nedílnou součástí tvorby Do Shaska! byla vždy i obrazová stránka, která díky psychedelickému a retro pojetí navazuje na zvukový zážitek těžko uchopitelnou znepokojivou atmosférou. Specifickým doplňkem soundu tria je živé zapojení fagotových partů. Pro svou originalitu je projekt častým hostem zahraničních přehlídek a zároveň představuje to nejlepší z tuzemské electro-industriální scény.

Do Shaska! na MySpace
Doshaska.net

DEPRIVATION CHAMBER (CZ)


Jednočlenný pražský projekt je již zasvěceným známý i díky loňskému povedenému vystoupení se Sonic Area z Francie. Převážně klasicky pojaté ambientní plochy jsou prokládány zvukovými kolážemi samplů s celkově lehce industriálním feelingem. Hudba působí uklidňujícím až hypnotickým dojmem a lehce provede posluchače netušenými zvukovými prostorami a zákoutími lidské duše. Experimentální ambient prvotřídní úrovně!

Deprivation Chamber na BandZone
Deprivation Chamber na MySpace

THE UMBILICAL CHORDS (Fra/UK)


„The Umbilical Chords jsou pupeční šňůra, s níž se embryo nedostane na svět, aby se tu s námi nudilo, nýbrž se na ní radši oběsí a vydá se do světů uvnitř dělohy. The Umbilical Chords jsou také akordy, jimiž si alchymista může ve svém tyglíku ověřit dráhu hvězd. The Umbilical Chords jsou i basové a kytarové soustředné kruhy (Hibouův vesmír), které do sebe navzájem narážejí a jako laso se točí kolem šamanského hlasu Scotta Battyho. The Umbilical Chords jsou konečně zvukem, který vydávají mraky, když se střetnou, jsou zrozením bouře, návratem k životu. The Umbilical Chords jsou hudbou minulosti, přítomnosti a budoucnosti: ještě jsme se totiž nenarodili a vzhledem k tomu, jak ten váš svět vypadá, pochopíte, proč by měl být člověk v stand-by režimu.“ Pacôme Thiellement

Le Hibou (Paříž) Basová kytara, skladatel a aranžér.
Scott Batty (Manchester) Autor, skladatel a zpěvák.

The Umbilical Chords na MySpace
The Umbilical Chords-Facebook

+ LAIBACH afterparty by DJ JAEGER

Po skončení koncertu nastane pravý čas na noční směnu u příležítosti pražského vystoupení legendárních Slovinců Laibach. Matadorům industriální a elektronické scény vzdá hold jeden z největších tuzemských znalců DJ Jaeger. Přehlídka videomateriálů i hudby Laibach bude zároveň tématicky proložena tvorbou jejich stylových souputníků. Ideální tečka za koncertem kultovní kapely v Praze.

A to vše jako první událost v nově zrekonstruovaném klubu na Smíchově...


MXL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.