Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


glitch/wonky/bassline party

Tak se nám sešel glitch s glitchem a my se úspěšně probudili do nového jara. Čeká nás poslední glitch.cz akce klubové sezóny a tím pádem také drobné transrepublikové setkání.

Z matičky stověžaté nás přijede svými virtuózními a cílenými chybami v produkci potrápit Tvprodukt a nabídne nám repráky plné uši drásajících zvuků a nelibých melodií. Z olomouckého biskupství nás navštíví ze všech nejnesvětější král hudebních kanálů Ink Flo, který vypustí experimentální sonické démony a zničí veškerý vkus v klubu. Za brněnský jižní kout se představí dnes již neznámý Darjeel, aby se v úvodu večera pokusil vyhnat nelibým skřípáním všechny lidi z klubu, ještě než nastoupí hosté, a ušetřil jim tak spoustu práce.

Cílem hudebního experimentu je prázdný parket, žádní lidé na baru a kolem klubu vyčištěný rádius tak, aby si djští nabobové konečně mohli užít trochu sebestředného a bezuzdného kalení v naprosto prázdném klubu. Na akci nechoďte, nikoho nezvěte a už vůbec o ní nikomu neříkejte!

Flyer snad nebude, zato (symbolické) vstupné ano.

Startujeme v 21:00 tak ať jste všichni do té doby pryč!


glitch.cz

DARJEEL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHILENEC --- 9:19:41 29.3.2012
pekny, hned bych dorazil! skoda, ze budu v brne az v sobotu :(
MARTYZAN --- 15:35:42 27.3.2012
heh!pěkná a lákavá pozvánka;)..my máme Flashback v ově...zrovna...ale někdy do Brnka přijechat zabrnkat by nebylo marné..zduř.