Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/337314512980924/

Březnová !Grounded se ponese v duchu deepovém. Kdo má rád temnější polohy drum and bassu plné hlubokých bass a našláplých beatů tak nebude zklamaný (a

Tyhle 2 blonďatý kluky můžete velmi často slýchat na téměř každé velké dnb akci v ČR, patří totiž pod Shadowbox booking (ze Shadowboxu jsme už v DC měli Djku IM Cyber). Pravidelně tedy hrají na akcích jako je Let it Roll, Shadowbox@Roxy a na spoustě dalších. V jejich setech uslyšíte převážně deepovější polohy dnb od producentů jako Enei, Rockwell, Skeptical, Amoss, Alix Perez ... těšit se můžete na skvělou selekci toho nejlepšího a nejaktuálnějšího drum and bassu současnosti.

\\\\\\\\\\\
RUDEBOY
///////////
Rudeboye můžete za gramofony vídat někdy od přelomu let 2004/2005, kdy ještě tehdy pod vlastní značkou Conspiracy DJs (nyní již šesti člená crew) začal s hraním a pořádáním menších akcí v Praze. Ačkoliv škatulkáři jej povětšinou zařazují do deepové přihrádky, v jeho setech můžete slyšet snad všechny myslitelné polohy drum'n'bassu; therapy a řezničiny byste u něj však hledali marně. V poslední době se navíc jeho hudební pole rozšiřuje až někam ke 100-140 BPM (dubstep, electro, breakbeat a další styly). Nejen díky této variabilitě si již zahrál na nesčetně akcích, s bagem se podíval do Londýna, Vídně a několikrát na Slovensko.

Rudeboy je také redaktorem a fotografem Shadowboxu a label designérem německého vydavatelství Blu:Saphir, Sync:Saphir a Kubatkova labelu Beyond Belief. Dále má na svědomí grafiku k akcím Take Control a Let It Roll, pro ukázky portfolia klikejte sem. Co se promotérské činnosti týče, spolu s dvojkou M4Y4 a ahZ pořádal sérii mejdanů DrumiX, díky které poprvé v Čechách představili Cyantifica, Rockwella, franouzského producenta Naibu nebo projekt Instra:mental.

zdroj: http://www.facebook.com/rudeboyshdbx

\\\\\\\
MUSIC
http://mp3.sety.cz/vysledek-hledani/autor%7Crudeboy.html

\\\\\\
M4A4
//////
DJ M4Y4 (čteno Maya) přichl k drumandbassu již v polovině 90. let, kdy ho naprosto uchvátilo kouzlo zlomeného beatu a hutně budované atmosféry Goldieho alba Timeless. Nově objevený hudební směr vedl k dalšímu vyhledávání informací a zejména producentů, kteří měli později sehrát klíčovou roli v jeho hudebním vývoji. Zásadním mezníkem se stala Grooveriderova kompilace Prototype Years, která prakticky určila cestu, kterou se bude jeho DJský záběr za čas ubírat. Na přelomu tohoto milénia je nejvíce ovlivněn neurofunkem a techstepem, které dodnes patří mezi základní pilíře jeho setů. V roce 2006 si konečně pořizuje potřebné vybavení a začíná se naplno věnovat analogovému DJingu.

V jeho setech se proto snoubí hudební odkazy z let minulých, spolu s moderním zvukem horkých novinek. Dominantí část tvoří temné plochy, silná bassová linka, většinou spojená s metalickým a energicky pumpujícím beatem. Rozhodně však nečekejte "žabí symfonii" nebo čistě hitovkovou selekci, která je u většiny dnb posluchačů dnes tak populární.

Kromě psaní a focení pro Shadowbox se také věnuje, s parťáky Rudeboyem a ahZ, pořádání unikátní akce DrumiX. Ta funguje na pražské drumandbassové scéně od roku 2008 a za dobu své krátké existence si vydobila solidní renomé za originální koncept.

V neposlední řadě tvoří DJský b2b tandem s Rudeboyem, který trefně nazvali Duo Blondynos. Ten se vyznačuje především originálním přístupem ke zvuku, kdy oba DJs kombinují naprosto odlišné subžánry drumandbassu a tím vytváří zajímavou směs bořící nejeden taneční parket.

zdroj: http://www.idj.cz/djm4y4/moredj/

\\\\\\\
MUSIC
http://mp3.sety.cz/vysledek-hledani/autor%7Cm4y4.html

LineUp:
21:00 - 22:00 Cubique
22:00 - 23:00 K.Seek
23:00 - 24:00 Fallen.Gemini
24:00 - 02:00 RUDEBOY B2B M4Y4
02:00 - 03:00 Wrm
03:00 - ??:?? Soopy.Mood

VSTUP: 40,- (do 22h) / 60,-

\\\ Těšíme se na Vás ///

WRM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.