Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://holesovskavyzva.zacit.cz/

stejně jako ve čtvrtek, stejně jako v pátek - sraz v 17:00 u koně na Václaváku, večer průvod k ČT na kavčí hory. Účast vítána s hrncema aby se dal děl

Demonstrace za svržení vlády.
http://holesovskavyzva.zacit.cz/
Účast vítána s hrncema aby se dal dělat pořádnej brajgl!
Mocní tohoto státu se nám smějí do ksichtu. Zaštiťují se 'demokracií', s níž však má tento politický systém pramálo společného, neboť nelze nenásilnou cestou odvolávat špatně fungující vedoucí činitele z jejich postů. Nazývejme tedy věci pravými jmény a svrhněme 'kleptokracii'!
Šiřte dál, média nás nepodporují, o akci téměř neinformují (čest výjimkám!), jediná naše zbraň je necenzurovaný internet a lidé v ulicích!

Nejedná se o politickou stranu, ale o občanský protest.

TLOUDEV
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PSYION --- 20:26:19 17.3.2012
+++++ nyx ignore tyto aktivity!
MARTYK --- 19:26:24 17.3.2012
Tohle vypadá jako netrapnější pokus vo fašistickej převrat.
PROFOR --- 13:59:53 17.3.2012
EMMMA: S prateli diskutujeme trosku obecneji. Problem spolecnosti (celosvetove) spociva nejen v lidech, ktere jsme si ostatne sami zvolili (vim, vim, take jsem nevolil zadnou ze soucasnych parlamentnich a tudiz uz vubec ne vladnich stran), ale v lidech obecne - i v nas.
Vidim to tak, ze je tu potreba obrody nejen na spolecenske urovni, ale i na urovni osobi a duchovni. Svet se neustale meni a my bychom na to meli byt pripraveni. Pokud nebudeme, tak muzeme delat cokoliv - jakekoliv zmeny rezimu (sam uz povazuji pojmy kapitalismus, socialismus, komunismus a podobne za ponekud vycpele, neb nepostacujici) - ale situace se bude znovu a znovu opakovat. Proto je mozna lepsi, kdyz se nad vecmi zamyslime dukladneji a hloubeji. Cimz samozrejme netvrdim, ze se kvuli tomu nema delat nic. Pripada mi ale, ze pan Popelka sam docela v Hydeparku zazdil u premyslivych lidi to, co je v Holesovske vyzve dobre i spatne.
S_TEJK --- 7:45:03 17.3.2012
naprosty pomatenci, zbytecny s nima ztracet cas
EMMMA --- 6:13:49 17.3.2012
PROFOR: to, že kritiku musí nutně provázet nabídka nového a lepšího řešení (nejlíp samozřejmě řešení všeho) mě ze všeho nejvíc přijde jako iluze, která může dobře sloužit k redukci úzkosti z chaosu (aneb jak bezpečná je fixace na kapitalismus jako to nejlepší, co kdy mohlo a bude moct být;), ale jinak je jako každá jiná fixace jen stop pro jakýkoliv pohyb dál. Jiná věc je, že organizátoři holeš. výzvy, vyjádřeními svých představ o uspořádání společnosti nešetří (a občas je to docela bolest).
Celkem zásadní (i když ne dostatečná a neproblematická) kritika jejich "projektu" např. tu
http://www.antikapitalista.cz/Proc_Nova_antikapitalisticka_levice_nepodporuje_demonstraci_Holesovske_vyzvy
PROFOR --- 0:17:40 17.3.2012
Co je smutne jsou verejna vystoupeni lidi, co za timto stoji... To same lze rici o prezentaci Holesovske vyzvy na netu.
Cele to vyzniva takto: nejsme spokojeni se stavem spravy veci verejnych v teto republice (to je OK) a nevime, co by se s tim melo delat (to neni OK) krome odstraneni lidi, co jsou v soucasne chvili u moci a zavedeni predem nijak nespecifikovaneho sverazneho druhu demokracie.
Bojim se, ze presne tento zpusob aktivizace obcanu je velmi skodlivy, neb nejdriv se maji veci promyslet a az pote s nimi vyjit na verejnost.
Takto se cela vec ztrapnila sama... :(
TLOUDEV --- 0:09:36 17.3.2012
..planuji organizatori.. samozrejme.
TLOUDEV --- 0:08:48 17.3.2012
tyjo to je prdel.. ted koukam na zpravy na CT a moderator rika: "dalsi demonstraci planuji za mesic 15.dubna!" - o zitrku preventivne nic. NIC. parada ;-)
TLOUDEV --- 23:26:03 16.3.2012
Prosím zdržte se vulgarismů. Díky.