Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.novinky.cz/domaci/262041-pryc-vlado-vyzyvali-demonstranti-dobyvali-se-do-ceske-televize.h

Přidejte se k nám, řekněte dost zlodějům malým i velkým, a zasaďte se o to, aby tahle země bala zase k žití.

Pro velký úspěch dnes opakování !

na popud Holešovské výzvy se včera sešlo na Václavském Náměstí v praze okolo 4000 lidí, aby vyjádřili svůj nesouhlas s vládou a její politikou. Demonstrující a především organizátoři se domáhali demise vlády a prezidenta, ustavení prozatimní vlády odborníků a zůčtování s rozkrádáním státu a státního majetku, které trvá už 20 let.
Akce se učastnili i zástupci hnutí občanů na islandu, aby zdílele svoje zážitky a zkušenosti z tak zvané islandské revoluce.
Přidejte se k nám, řekněte dost zlodějům malým i velkým, a zasaďte se o to, aby tahle země bala zase k žití.

Holešovská výzva
Iniciátoři Holešovské výzvy už dříve oznámili, že požadují demisi vlády a jmenování dočasné vlády odborníků, zahájení příprav spravedlivých demokratických voleb a uzákonění běžně použitelného referenda. Chtějí také zastavení církevních restitucí, penzijní, sociální, zdravotnické a školské reformy a odvolání podpisu na smlouvě ACTA, která podle nich zavádí cenzuru na internetu. Podle nich by měla být jmenována dočasná úřednická vláda a týden po jejím jmenování by měl odstoupit prezident Václav Klause pro ztrátu důvěry.

NIKOPOL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HYBNERKA --- 20:01:00 16.3.2012
a koho si po svrzeni a prozatimni vlade na techto postech predstavujete?..nove nadeje dnes nosi jeste pliny a jinak je tam porad ta sama,stejna pakaz..neni z ceho vybirat..a typy jako je slecna Koci,kteri by si nejdriv z toho korytka taky napapali a pak mozna..mozna zacli neco delat je snad jeste horsi moznost...