Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.beefrecords.net

BE AT: Alexkid (Rekids, Cadenza, F-Communication)
with: Dj Schwa (Shades of Gray, Beef) & Ark (Arcade Night)

Pařížský producent remixér a Dj Alexkid se dostal k muzice v 90.letech. Jeho pestrou kariéru odstartoval Laurent Garnier, když se rozhodl vydat Alexovi jeho první album “Playground”(1997) na známém, dnes už ex-labelu, “F-Communication”. Brzy na to se Alexkid dostal do popředí tohoto legendárního labelu a začal vydavát tracky a remixy po boku takových hvězd jako jsou Mr. Oizo a St.Germain. V této době dělá Alex různé odnože elektronické hudby - od Drum and Bass po Electro, Acid house či Downtempo a spolupracuje například s rakouským Dorfmeisterem. V roce 2003 vydává Alexkid svůj zatim asi největší hit “Come with Me”. Tento track byl licensován na řadu kompilací a mnohokrát zremixován například producenty jako Brett Johnson nebo Tiga.


http://www.youtube.com/watch?v=FEr1SEXx0W4

Díky singlu “Come with Me” a následujícímu albu “Mint” začíná Alex cestovat a hrát na známých festivalech po celém světě . Brzy na to se jako remixér podepisuje pod taková jména jako Damian Lazarus a George Michael.
V roce 2007 dostává Alex rezidentní noc v klubu Water-Gate a stěhuje se s celou rodinou do Berlína. V roce 2009 začíná Alexkid spolupracovat s M.a.n.d.y a labely jako Cadenza, Rekids, NRK. A aby toho nebylo málo tak se Alex také podílí na výrobě softwaru a pluginů pro firmu Ableton Live.

Nenechte si ujít vystoupení tohoto zajímavého producentského chameleona. V pátek 30.3.2012 v Chapeau Rouge. O support se postarají rezidenti noci BE AT: Dj Schwa a Dj Ark.


AFTERPARTY AT LE CLAN! (Balbinova 23, Praha 2)


Další videa:
http://www.youtube.com/watch?v=0QjerK2iwXo (Come with me Breth Johnson remix)
http://www.youtube.com/watch?v=wAob7mbqOTw (Come with me Tiga remix)
http://www.youtube.com/watch?v=MyStOg-pf7g (Pain in the Ass Alexkid remix)

Website:
http://www.alexkid.com http://www.beefrecords.net http://www.chapeaurouge.cz

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUBAL --- 20:34:54 28.3.2012
koukam na nyksu to moc nefrci:-/ snad bude narvano!
ANDREA23 --- 15:23:41 15.3.2012
jsme na severu...ale dik