Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/356675877698874/

Depresivni Progressive od DJ Deepresse a temny elfi trance od Shealy pro velky uspech opakujeme!
(Holandska vlna 2007, a tancujte, hovada, podmorske

První Mindcircus byl monstrózní. Skákali jsme až do bílého rána, přežili jsme záření laserů, bušení bassů, svištění výšek, návštěvy byly až z Mikulovických, Zlínských a Příbramských končin. Slyšet nás bylo až za hranice Brna :-D Co jiného mohlo tudíž následovat než velké pokračování?
Vážení, milí i vy všichni ostatní. Připravili jsme pro vás porci toho nejaktuálnějšího z klubové taneční scény.

Jako headlineři se představí Ian in Run vs. Deepress, producentské duo ovlivňující jak klubovou scénu, tak i publikum styly progressive trance a progressive house. Ian in Run a Deepress vydávají svoji hudbu na labelu Vectiva, Deepres je též společně s TyPhone spoluvlastníkem radiové show Soulborn Waves, která se pravidelně vysílá každé čtvrté úterý v měsíci na Afterhours.FM.
Jako další se představí rodák ze slovenska DJ Athro a jeho trancový nářez. Athro je neodmysliteně spojen s akcemi NTC music, a po boku Solarstone, Airbase a Ronski Speeda roztančil davy na Emotion a Sound of Ibiza. (Znáte z Flédy :)
Joe Cormack, zkušený DJ a moderátor rádia Sensation Factory vám nadělí euforické melodie. Joe se nedávno podíval jak hraje Alex M.O.R.P.H. na slovenském EARGASMIC, a jsme zvědaví, jaké eargasmické skladby si na nás nachystá.
Nikoho určitě nepřekvapí, že se na této akci představí i naše "temná elfka" a pořadatelka v jedné osobě a to DJane Sheala, která vám zvedne krevní tlak nadupaným techtrancem.
Celou čtveřici doplní taktéž velmi talentovaný DJ The Designer se svými progressivními tracky.
Kromě šestice Djů na vás opět chystáme barevný laser. Nově na Vás vyzkoušíme dekorace evokující podmořský svět a křídla za cenu vodky, abyste měli energii protančit dvanáct střevíců.
Bude nám ctí vám naservírovat autentický klubový nářez, jaký málokde zažijete a doufáme, že budete zase skákat až do rána bílého.

SHEALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHEALA --- 23:39:46 14.3.2012
Psychopatick: porad si maluju jak budu bohata a slavna a vyprodam s timhle Roxy, nebo aspon Touster :)
PSYCHOPATICK --- 23:15:20 14.3.2012
škoda, že brno...to je trošičku z cesty...