Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.myspace.com/argetti

http://www.myspace.com/argetti
http://www.myspace.com/burningstepscz
http://www.myspace.com/libertyjail

Tahle čtveřice fešáků z italského města Vincenza se dala dohromady v roce 2003 na troskách několika lokálních kapel. Dohromady je přivedla láska k HC a punkrocku, a mixu těchto dvou (nejen)hudebních stylů se věnují věrně až dodnes. Svoje první demo (2004) vydali DIY a rozdávali ho zadarmo, aby se jejich hudba a poselství dostalo k co nejvíce lidem. To se jim určitě podařilo, protože svůj další počin, první regulérní CD “In my shoes” vydali na Goodwill records, těšícímu se dobrému jménu nejen v zemi špaget a mafie:) Tomuto albu, obsahujícímu 12 skladeb energií a melodiemi nabitého HC/punkrocku ve stylu Lifetime/Strike Anywhere, se dostalo pozitivního přijetí jak ze strany fanoušků, tak ze strany médií (samozřejmě pořád v indie měřítku). Na svém evropském tour se Argetti představili i na jednom CZ koncertě v Č.Budějovicích.

V neděli 7.12. vystoupí Argetti na Sedmičce v rámci svého dalšího tour na podporu nové desky “Flags Of Karma”, která je bezesporu jejich dosud nejlepším počinem. Hudebně je o stupínek vyzrálejší, propracovanější a "vyspělejší". Klasický melo HC/punk mírně ustoupil do pozadí a hnacím motorem nové desky je syrový rockový zvuk á la Hot Water Music. Barevná, melodická a přitom našláplá hudba, energická live show, charismatický projev a úsměv na rtech místo zamračeného kázání, to je čtveřice italskejch hřebečků Argetti.

Jako support zahrají strakoničtí Liberty Jail, který jsou parádním důkazem, že i mezi "novou" generací se najdou zastánci klasického hardcoru. Nečekejte moshmetal ani emocore, ale rychlý, úderný hardcore punk s melodicky nakřáplým zpěvem ve starém stylu. Hell yeah ST/HC resurrection!

Večírek odstartují mla’dasové Burning Steps z Mostu, kteří přesto, že jako kapela fungují celkem krátce (2007), sypou to opravdu slušně. Narozdíl od Liberty Jail se těšte na newschool hc/punk s prvky metalcore se všim co k tomu patří. Řev/zpěv, včelíny/mosh/melo vyhrávky...to všechno důmyslně smíchané ve stylu raných Poison The Well.  

GIF_242
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.