Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ESKALA --- 19:30:36 13.3.2012
ZMĚNA!!! Akce začíná už v 19:00, protože se musí končit ve 22:00, takže kdo chce vidět všechny 4 kapely, musí přijít PŘESNĚ a né tak, jak je tomu tady zvykem, na nikoho se čekat nebude!!!
ESKALA --- 10:38:31 9.3.2012
BÖKANÖVSKY (FRA)
http://www.bokanovskyband.blogspot.com/

Po téměř třech letech se vrací tahle skvělá pětičlenná partička na podia s novym materiálem. Mam hroznou radost, že jejich jedinej koncert v ČR v rámci aktuální tour bude právě v Plzni. Můžete je znát ze split ep s českými Lakmé (R.I.P), takže je asi jasný kam je zařadit. Syrovej emo hardcore, s podle mě naprosto geniálnim vokálem. Jestli vám něco řiká pojem "Francie", tak je to jasný, netřeba víc dodávat. Kytaristu jste mohli vidět v Lampě na koncertě Big kids, kde hrál v kapele Child meadow.


WHO NEEDS MAPS? (FRA)
http://whoneedsmapsband.blogspot.com/

Kapela, kterou jste mohli vidět pár let zpět v Neutralu s kámošema Farewell. Naprosto boží, řádně uječený screamo ve francouzskym stylu. Před třičtvrtě rokem vydali split s francouzskými Hiro, takže tady nás čekaj taky ne uplně starý songy. Pro fanoušky kapel jako Gantz, Mihai edrisch, nebo Daïtro je tohle povinnost.


REMEK
http://remekdiy.wordpress.com/

Tady u tý kapely mě na nějakej přehnanej popis asi neužije. Kdo nezná to musí napravit. V poslední době jedna z nejoblíbenějších kapel v tomhle stylu. V létě u nás předvedli jeden z nejlepších koncertů, kterej jsem kdy v Plzni viděl. Mimojiný maj už skoro hotový splitko s Child meadow! Takže se těšte.. Vousy a ruský zesáky, to potřebujete. Pank, dýejuáj, vígns.


██████

Post-black z Plzně v duchu Deafheaven, WittR, nebo Lantlôs. První koncert!

Akce bude nekuřácká!

GNWP!