Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/darkmetropolisorg#!/events/362133013809361/

EBM/Industrial

Dark Metropolis Vám hrdě představuje párty zaměřenou na temně elektronickou hudbu - EBM ist Krieg!
V sobotu 31.3.2012 se pro Vás v pražském klubu BAŽINA (U klubu 63/2, Praha 12 Komořany 143 00) rozezní alternativní žánry zastoupené jak starší EBM/Industrial tvorbou, tak ...i tvrdšími rytmy v oblasti novějšího Dark Electra.
Večer Vás krom dvou českých DJs čeká i naprostý sluchový terror, který Vám naservíruje hostující DJ působící dlouhou dobu na Ukrajině a v Izraeli, ale hlavním tahounem akce je česká EBM kapela Warsickle, od níž můžete čekat hudební smršť, jakou jste ještě nezažili!

To vše za symbolické vstupné 50 CZK.


20:00-22:00 DJ Abbé Synthpop/Harsh/EBM -DJ Abbé pro Vás otevře párty střídavými rytmy sahajícími od Synthpopu až po Harsh EBM a dokonale vybroušeným setem připraví Vaše ušní bubínky na další hudební penetraci.

22:00-23:00 Warsickle EBM/Industrial -Warsickle je EBM projekt založený Vansonem v roce 2003. Po úspěšném electro/black/grind Metalovém demáči "Into The Battle", který dostal maximum v domácím Sparku a 7/10 v kultovním Britském Terrorizer magazínu se Warsickle pozvolna přesouval k čistému EBM což vyvrcholilo albem "MMXII", které sklidilo pozitivní ohlasy například v Belgii, Kolumbii, Ekvádoru, Polsku a zejména v Německu, kde se v loňském roce Warsickle dostal do prestižního Dark Spy magazínu a songy "I Am Your Pain" a "Code 2012" byli zařazeny na Dark Spy CD kompilaci v čísle 33 a stal se tak vůbec první českou kapelou, která se od roku 2003, od kdy magazín vychází, na kompilaci dostala.
czscene.cz/warsickle , bandzone.cz/warsickle , facebook.com/warsickle

23:00-00:00 DJ [R.A.D.] Electro-Industrial/EBM/Aggrotech -DJ [R.A.D.] Vám hned po živé kapele přinese opojení tvrdými electro žánry, ale i svižné Oldschool EBM. Na své si tudíž přijdou jak temné existence v respirátorech, tak i pamětníci starých Industriálních dob.

00:00-02:00 DJ Count_Death EBM/Futurepop/Rhytmic Noise -DJ Count_Death se narodil na Ukrajině, ale posledních 13 let žil v Izraeli. V jeho setu můžete slyšet jemný Syntpop, taneční EBM, tvrdé Dark Electro a agresivní Rhytmic Noisové hity v různých jazycích. DJ Count_Death také působí v ruském internetovém Synth-Rádiu, píše recenze a reporty pro různé stránky, tvoří ‘‘anti-hudbu‘‘ v jeho mladém Noise/Industriál projektu Aggressive Remover a také pomáhá některým začínajícím kapelám. V roce 2010 a 2011 hrál na letním Ukrajinském Industrial festivalu zvaném Energy Open Air.

02:00-05:00 Pozdní EBM set ve kterém se vystřídají Dark Metropolis DJs ( DJ [R.A.D.]+DJ Abbé )

Do klubu BAŽINA se dostanete následujícími spoji:
Bus 205 > směr Komořany > zastávka Komořany (necelých 20 minut ze zastávky metra C Kačerov)
Bus 165 > směr Cementárna Radotín > zastávka Komořany
Klub je sice až u konce Prahy, ale věříme, že tuto nepříjemnost vyváží kvalita akce, prostory klubu a více než přátelské ceny na baru.

Akce se koná za podpory Gothic & Metal Shopu RED RAVEN <http://redraven.cz/>, Tattoo & Piercing studia Hell.cz <http://hell.cz/>, Sanctuary.cz <http://sanctuary.cz/>, serveru Eskanoizze <http://eskanoizze.com/>, v režii Dark Metropolis <https://www.facebook.com/darkmetropolisorg> <http://darkmetropolis.cz/>. Klub BAŽINA <http://bazina-klub.cz/>.

RRADEK10
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.