Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

30 uživatelů půjde

hledání


http://www.last.fm/event/3169740+BEARTRAP+-+WITCH+CULT+-+V%C3%81CLAV+KLAUS

powerviolence večírek v klubovně

Beartrap (USA) + Witch Cult (UK) + Václav Klaus (Hrad)
29. 3. 2012
Dejvická Klubovna

Troufám si tvrdit, že tentokrát s Hluchem opravdu vracíme úder. Doslova – tohle bude totální úder, úder loktem přímo na ksicht. Ve čtvrtek 29. března budeme dělat koncert amérům Beartrap, který na turné doprovázej britové Witch Cult. Celou výpravu doplní nová smrtonosná zvrhlost s názvem Václav Klaus (znáte lepší název pro kapelu??).

Beartrap jsou totální smečka z Massachusetts, který vévodí radikál  za mikrofonem Mike. Je to hroznej blázen, kterej pravidelně během setů kapely něco ničí, především to bejvaj kusy jeho oblečení nebo on sám. Čelo o mikrofon, servat ze sebe hadry, přes hlavu narazit obraz a nazdar. Přijde mi skoro nemožný, že celá tahle fastcore/powerviolence banda je straight edge, minimálně Mike působí dojmem, že musí bejt permanentně na něčem najetej. Kromě neuvěřitelnýho projevu na podiu se Mike postaral i o celý turné Beartrap & Witch Cult, který čítá celý dva měsíce křižování Evropy, skutečně z jednoho konce na druhej. Poslední nahrávkou Beartrap je sedmipalec Nailed Shut, kterej vyšel na To Live A Lie (Assholeparade, Magrudergrind, Coke Bust aj.) a je na něm šestnáct (!!!) smrtících zářezů. Průměrná délka tracků 15 vteřin, maximální nasazení, průnik zdi hlavou: „Use your head as a FUCKING WEAPON!!“ Nejvíc o kapele asi vypověděj videa, který připojuju dole.

Od Witch Cult čekejte podobnej masakr, jen s tím rozdílem, že brutální powerviolence úseky prokládaj občasnýma sludge prostřihama. Ideální kumpáni pro destrukční výlet v Evropě. K utvoření obrázku o kapele si můžete přečíst jejich stručný a jasný bio: „South Coast Powerviolence Witch Cult are reprobates hailing from Dorset who were accidentally handed instruments, which led to the punishing train wreck of noise attainable only by severely damaged individuals incapable of integrating into civilised society.“ Takže kapiš to??

Hnidopiši, který tvrděj , že český kapely jsou odkecaný, by měli zbystřit. Zlatistá i jiná mládež se nebude mít víc na pozoru, než když k nim do města dojede Václav Klaus. Zvrácenej kult osobnosti? Dozajista. Nečekej ale samozvanýho mesiáše s bílejma vlasama v kvádru, kterej na tebe shlížel ze školních zdí a strašil tě v nejhorších snech. Skejtový démoni, paraziti, proti všemu a všem, výbušná směs, renegáti, co pálej jen ostrejma a přímo na komoru. Světová premiéra symfonickýho orchestru. Nevadí, žes to neslyšel, já je taky ještě neslyšela, ale chytej - power violence jako vodítko za ručičku, tahle Ariadnina nit tě přivede až k vytouženýmu cíli. Minulost? Po tý se neptej, tahle kapela si na medaile za zásluhy nehraje. Přítomnost? Dech atomovejch krytů v rychlym sledu dvou vokálů. Budoucnost? Navěky nejistá, tak se přesvědč, co ti nabídnou, už dnes. Václav Klaus nedá spát, a co tě neuspí, to tě zabije, nebo aspoň pochčije z vokna. Tam, kam vkročí, nic zelenýho neroste.

Po loňským koncertu Punch tak budeme na konci března v Dejvický Klubovně opět svědky čistý destrukce. Pokud budete mít náladu, silně doporučujeme nepropásnout!!

Judas & Vášas destruction Priests


www.myspace.com/wearebeartrap
www.beartrap.bandcamp.com
www.witchcult.tumblr.com
YOUTUBE:
Beartrap:
http://www.youtube.com/watch?v=j_X_KFj6JkU
http://www.youtube.com/watch?v=hQ-ozGftLu4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=fCrEFn4fRkc&feature=related   (rovnou dávej čas 3:55 arrrrrrrrgh!!)
Witch Cult:
http://www.youtube.com/watch?v=PNRSuNwfV1w&feature=related

JEHUDITH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BASK --- 21:04:15 30.3.2012
nakej report ? trochu sem to prosvih...
JEHUDITH --- 19:04:51 10.3.2012
jak to rozbili před šesti dnama: http://vimeo.com/38065441
MIRA_KA --- 22:15:33 6.3.2012
Navrhuji poslat pozvánku také dalším fanouškům: [ Prof. Václav Klaus - prezident České republiky ] .
MICUDA --- 10:07:22 6.3.2012
Vaclav Klaus je banda curaku co si v osmy minutach udela ostudu na celej zivot