Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


Vyprávění dvou běloruských uprchlíků doplněné taneční skupinou Přecedance


full leták


Když jsem se dozvěděla o situaci v Bělorusku, tak mi přišlo neuvěřitelné, že se něco takového může dít v Evropě... ale děje.
Navíc v ČR se o Bělorusku tolik nemluví (přijde mi, že více lidí ví o situaci na Kubě či v Severní Koreji, což je škoda).
Tak jsme řekli, že uspořádáme tuto akci a jsem moc ráda, že Anna s Evženem souhlasili a přijdou nám říct svůj příběh.


Díky klubu Cross, kde nám vyšli maximálně vstříc! A díky holkám z Přecedance, že nás podpoří a vystoupí se svými úžasnými choreografiemi a vytvoří tak ucelený večer.


Na závěr bude prostor pro otázky z publika.


Na místě bude kasička, do které bude možné vhodit příspěvek pro Annu a Evžena a na úplný závěr dojde k předání do jejich rukou.

program Cross

DARJUSHKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DARJUSHKA --- 22:11:04 6.3.2012
Schiffi: o Bělorusku se mluví mnohem míň, než by mělo (mám na mysli televizi); na inernetu toho najdeš samozřejmě víc, ale to už se o tuto problematiku musíš zajímat...
Andy: ty obrázky na letáčku kreslili ti dva uprchlíci, kteří budou v sobotu vyprávět... a týkaly se té velké zatýkací akce po oné demonstraci v prosinci 2010, kde zatkli přes 600 lidí (někteří sedí dodnes) a mnohem více zmlátili...
(a píše se Libye;] )
ANDY_WARHOL --- 10:44:53 5.3.2012
Lukasenkovi nefandim, nefandim zadnemu diktatorovi, ale byl bych opatrny s nejakymi revolucemi, aby to zas nebyl jen podvod na lidech, kdy za nitky tahaji uplne jini panacci. vzpomente si jak to dopadlo v libii. ostatne i u nas.
SCHIFFI --- 10:25:35 5.3.2012
http://www.lidovky.cz/lukasenko-se-oznacil-za-diktatora-drc-/ln_zahranici.asp?c=A120304_191735_ln_zahranici_jv

osobně si teda myslim, že se o Bělorusku mluví, jde jen o to, jak kdo sleduje media, ale i tak díky za iniciativu a těšim se :)