Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.bloodychristmasfest.alfedus.cz/

Žánr hororu z oblastí Východu, bývalé Jugoslávie a současného Ruska, který se do České republiky dostane jen stěží.

dness + zzítrra NEZÁVISLÝ MULTIMEDIÁLNÍ FESTIVAL no.1
Uvedena bude celá řada krátkých i celovečerních filmů + další doprovodný program. .. vstupné na 1 večer - 80 Kč (stanete se na chvíli členem klubu bio alfred)
Filmy jsou promítány v původním znění s aglickými titulky. http://www.bloodychristmasfest.alfedus.cz/

1. prosince
.:. KAPKY KRVE .:. 18:30
(60 min) Provokativní pásmo oceněných kratkometrážních hororových snímků, které vznikly převážně v nezávislých produkcích horkokrevného Balkánu. Zjistíte nejen, jak chutná člověk nebo co na party popíjí „disco-zombie“, ale zažijete také bezohledný útok vraždících ruských matrjošek.

.:. OMRZLÝ / Frostbitten .:. 20h (98 min / režie: Anders Banke / 2006 / Švédsko-Rusko)
Do svítání je daleko. Kreatury noci mají volný výběh... V hlavních rolích snímku, který byl nominován na hlavní cenu MFF hororu a sci-fi Grossmann Film Festival, vystupují mladá lékařka, tajemný profesor, pokusná vakcína, nakažení teenageři a samozřejmě CHAOS. Moderní hororová „upířina“ ze současného Švédska

2. prosince
.:. MLADISTVÝ INTELEKTUÁL po deseti letech aneb otrav(e)ná KRYSA středního věku ZAHRYZLÁ DO KRKU .:. 18h30
Pásmo krátkých filmů, ukázek a ironických komentářů – veselé historky z hororového nočního natáčení nevyjímaje – k desetiletému výročí vzniku první nezávislé hororové komedie v ČR. Na „pitevní stůl“ ulehne režisér a scenárista Marek Dobeš (Byl jsem mladistvým intelektuálem, Choking Hazard). Budiž mu skalpel lehký.

.:. ŽIVÍ A MRTVÍ / The Living and the Dead .:. 20h (87 min / režie: Kristijan Milic / 2007 / Chorvatsko – Bosna a Herzegovina)
Válečné hororové drama s prvky fantasy, oceněné na mnoha festivalech, řadíme mezi nejzajímavější filmy z této dramatické enklávy. Silný scénář, skvělá kamera a temná atmosféra... Vítězný film MFF hororu a sci-fi Grossmann Film Festival 2008.

vše se koná v divadle Alfred ve dvoře (Františka Křížka 36, Praha 7) .. proběhne zde i filmově hororový workshop vedený Markem Dobešem + 2. prosince proběhne po promítání filmu "Byl jsem mladistvým intelektuálem", který právě slaví 10 let od svého vzniku, beseda s tvůrci spojená s autogramiádou. Nebudou chybět ani malé pikantní divadelně taneční vsuvky inspirované hororem. Celým festivalem budou návštěvníci provázeni zombie hosteskami a hlídáni zombie ochrankou.

Přijďte i vy jako ZOMBIE.

SEVERINE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
QUERER --- 2:11:01 2.12.2008
více informací na www.bloodychristmasfest.alfedus.cz