Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


TIME SWITCH (DE) & GADJO.CZ & JAM SOUND SYSTEM(CZ)

http://www.rockcafe.cz/program/2012-04-01/

TIME SWITCH (DE)
feat. Minerva Díaz Pérez & Mike Romeo
Drum'n'Bass /Breakbeat/multi-national/
expe­rimental
&
GADJO.CZ & JAM SOUND SYSTEM
&
The

Sobota 14.4.2012 od 21,00 hod ROCK CAFÉ PRAHA

TIME SWITCH (DE)
feat. Minerva Díaz Pérez & Mike Romeo
Drum'n'Bass /Breakbeat/multi-national/
expe­rimental
&
GADJO.CZ & JAM SOUND SYSTEM (CZ)
global beats/world'n'bass
&
THE CARLSON TWO (DE)
Electro Swing, Balkan Beats, Funk, (Northern)Soul, Ska, 60er, 70er, Dub...

***************************
TIME SWITCH
je zcela nový projekt, který vyplynul z bývalých členů N.O.H.A., v čele s klenotem "Minervou Díaz Pérez"(Tu Café, Dive In Your Life, Pijama ...).
Tento mezinárodní kolektiv, který za posledních osm let nasbíral rozsáhlé zkušenosti z nonstop cestování po celé Evropě, se nyní dal dohromady s novým hlasem z Londýna a založili novou kapelu!

Z tohoto dalšího vynikajícího hudebníka ve svém sestavě jsou nadšeni - "Mike Romeo". Jeho karibské kořeny (ze St. Vincent and Grenadin) se hladce spojují s jeho londýnským vlivem. Díky tomu, že vyrostl v britské hudební „mecce“, propojil své kořeny, výchovu a svůj aktuální, zcela individuální valivý se styl.

TIME SWITCH spojují krásné vokály Minervy spolu s masivními beaty a nechávají splynout drum'n'bass ve strukturu reálných písní. Zůstávají věrni svým kořenům v oblasti zlomených beatů, odvážné elektroniky a flirtování s prvky různých kultur, ale posouvají je na vyšší úroveň!

Když kapela začne hrát, aktivují „časový spínač“ a přivádějí publikum do jiného vnímání času, dalšího pásma bez stresu a napětí, ale se spoustou basů a šarmu.
Společně těchto 5 hudebníků tvoří výbušnou chemickou reakci. A s touto energií pracují v současné době na novém albu, které vyjde, až dny opět začnou být horké.

TIME SWITCH jsou:
MINERVA DÍAZ PÉREZ (zpěv)
MIKE ROMEO (zpěv)
JOCHEN EICKENBERG (klávesy)
TIM RASHID (basa)
TOBIAS BELKER (bicí)

Buďte u toho a nenechte si ujít hodinu zrození této kapely, až vám nabídnou první ukázky z nového alba, které samozřejmě budou promíchány se spoustou známých klasických písní, a to v podobě silnější než kdykoliv předtím!


www.facebook.com/Time.Switch.Music
www.youtube.com/timeswitchmusic
www.nohamusic.com
**************************************

Gadjo.cz
Veterán a selektor pražského RADIO 1 / autor názvu relace: Všechny hudby světa / v minulosti také oblíbenec krutých mejdanů ethno-dubové scény dnes již neexistujícího vídeňského TURKEYBAR nebo world beats rezident brněnského klubu FLÉDA / večírek 1 LOVE FIESTA /.
V posledních X letech vystoupil na velkých festivalech: manchesterském Eurocultured, londynském Big Chill nebo berlínském Karneval der Kulturen…S láskou a vděkem si zahrál na klubových after-mejdanech s bandama: Balkan Beat Box, Boban Markovič Orkestar, Shantel, Skatalites, Natacha Atlas, Panteon Rococo, Zuco 103, N.O.H.A, Bombay Dub Orchestra, Anima sound system, Konono No.1, Susana Baca, Erik Trufaz, Parov Stelar, Zion Train a dalšími svými oblíbenci. Své selekce odehrál v Istanbulu, Budapešti, Amsterdamu,Krakově či Liverpoolu. Jednou nohou žije v Dublině a druhou v Praze, kde se pravidelně objevuje v programech vyhlášených klubů a kaváren: Chapeau Rouge, Cross Club nebo Palác Akropolis.

I přes všechny jakoby “úspěchy“ pořád miluje divočinu lokálních minitančíren, mejdany v hustých barech na stojáka nebo atmosféru rodinných pitek na svatbách, křtinách či zabijačkách.
Co také můžeme očekávat od obdivovatele prastarých Kiling Joke, Ministry, Cypress Hill, Mano Negra, Lee Scratch Perryho nebo dnešních Buraka Som Sistema,Taraf de Haidouks, Salif Keity, Ojos de Brujo či Mexican Institut Of Sound? V multižánrové gadjo.cz tančírně si tedy na své přijdou jak příznivci world n bassu, balkan-latino-ska-dubu, londýnského asian-undergroundu tak mexické cumbie nebo modního electro swingu…
A na závěr i hudby ze Star Wars.

www.gadjo.cz

THE CARLSON TWO (DE)
http://www.mixcloud.com/TheCarlsonTwo/the-carlson-swing/

*************************************
Předprodej na pokladně Rock Café Praha : po-st-pá 15.00 – 19.00 a v síti Ticketstream.
*************************************
Více informací:
www.rockcafe.cz
www.festondaproduction.cz


JANKAB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
_PLASA_ --- 4:15:29 15.4.2012
Díky, skvělý! :)