Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://s-o-s.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=841:easter-house-vol1-08042012-sternber

Na velikonoční neděli si šternberský Club 77 pro všechny příznivce house music připravil další „bonbónek“ v režii DJane Niky.

Na velikonoční neděli si šternberský Club 77 pro všechny příznivce house music připravil další „bonbónek“ v režii DJane Niky.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Housovka s příznačným názvem Easter House a pořadovým číslem 1 odstartuje 8.dubna, tedy den před Velikonocemi. Rezidentka této akce DJane Nika si (stejně jako v případě poslední party FUN HOUSE konané v sedmdesát sedmičce koncem minulého roku) opět pozvala jednoho významného hosta a další dva Dje z jejího domovského Sound of Šternberk Crew. Pojďme si tedy nyní představit aktéry této velikonoční akce.

DANNY BRIGHT

/fabric.cz/

Danny Bright

Danny Bright, je ostravský progressive-house & tech-house DJ. Jeho sety jsou energické, plné groovů, náhlých změn, ale také melodických pasáží a lineárně se vyvíjí až k aktuálnímu tvrdému soundu. Danny Bright při svém vystoupení často používá looping a externí efektor a díky tomu se jeho vystoupení stává zvukově velmi pestrým. Za svou relativně krátkou dosavadní kariéru si již zahrál na spoustě klubových párties nejen u nás. Mezi ty nejlepší patřily Electronic music party v klubu La Vela, jednom z největších klubů USA na Floridě v Panama City Beach, Slovinský techno festival Secret Garden: Flower Power 2011(Štatenberg, Slovenia), kde byl jedním z headlinerů, české top festivaly jako Pleasure Island 2011 nebo Mácháč 2011, nebo na Moravě uznávaný festival MAJÁLES VŠB 2009 & 2010 & 2011, kde byl také vždy jedním z headlinerů electronic stages. Dále pak akce jako 10th&11th Anniversary of Fabric (Fabric Ostrava), S-O-S Free Fest 2011(Šternberk), Red Revolution (Spiz, Katowice), KissMise Open-air (Frydek-Mistek), Connection Open-air (Jesenik), Hi-Fi (Perpetuum Brno) a mnoho dalších.

Na plakátech jste ho mohli vidět se jmény jako:
Axwell(SE), Fedde le Grand(NL), Sander van Doorn(NL), Mark Knight(UK), Sebastian Ingrosso(SE), Chris Liebing(DE), Rank 1(NL), Dirty South(AU), Richard Durand(NL), Joseph Capriati(IT), Joey Beltram(USA), Moquai(DE), Nic Fanciulli(UK), Gareth Emery(UK), Aly & Fila(ET), Jochen Miller(NL), Sied van Riel(NL), W & W(NL), Sunnery James & Ryan Marciano(NL), Sherry Flavour(NL), Melvin Reese(NL), Cari Lekebusch(DE), Brian Sanhaji(DE), Ummet Ozcan(NL), Artento Divini(NL), Eddie Sender(SK), Quintin(NL), Reaky(SI), Filthy Funk Funk(UK), Showtek(NL), Angerfist(NL), Crypsis(NL), Thera(NL), Stephanie(IT), Chain Reaction(NL), Twilight Forces(DE), San(NL), Kayu&Albert(DE), Stoneface&Terminal(DE), Ronski Speed(DE), Mario Ranieri(AT), Tomy DeClerque(SI), Robert Burian(SK), Michael Burian(CZ), Lucca(CZ), Laydee Jane(CZ), atd.

V klubech jako:
La Vela (Panama City Beach, Florida, USA), Roxy (Praha, CZ), Fabric (Ostrava, CZ), Spiz (Katowice, PL), 7.nebe (Brno, CZ), Bar...Vy (Ostrava, CZ), Disco 1(Sumperk, CZ), Perpetuum (Brno, CZ), atd.

Na festivalech jako:
Secret Garden(SI), Pleasure Island(CZ), Mácháč(CZ), S-O-S Free Fest(CZ), Majales VSB(CZ).

Nebo slyšet jeho sety v radioshows jako:
HellParty (Helax 93.7FM, nejposlouchanější české elektronické rádio šířené vzduchem), Kissmania (Kiss Morava 101.1FM, moravské taneční rádio), a jeho sety také zazněly ve spoustě českých nebo zahraničních internetových rádiích.

Danny Bright byl delší dobu residentem kolébky taneční hudby na ostravské Stodolní ulici, klubu BAR...VY, ale nyní již přesedlal do ostravského matadoru, klubu FABRIC, kde je od července 2011 také produkčním klubu.

Videa na YouTube kanálu: http://www.youtube.com/djdannybright
Hudba on SoundCloud: http://www.soundcloud.com/dannybright

NIKA

/s-o-s.cz/

Nika

 

Nejmladší a také jediná zástupkyně něžného pohlaví v našem crew se poprvé za gramofony postavila v létě roku 2009.

Původně chce hrát drum and bass, avšak postupem času směřuje k rovným beatům tech-house, elektra a progresivních stylů, pro které má opravdu neobyčejný cit a talent.

Díky tomu se ještě v roce 2009 stává plnohodnotným členem Sound of Šternberk Crew.

Již v pouhých 15ti letech se představila brněnskému publiku v klubu Perpetuum.
Hrála po boku takových hvězd, jako jsou Michael Burian, Orbith, Jerry, Martin Gredner, Javas, Michal Breeth, Danny Bright, Toky, Kaisersoze a mnoha dalších DJ's ...

Nika byla také hostem v několika internetových radíích (např. trancefan radio, trancevibrations radio nebo freshwebradio).

Od roku 2010 se stává členkou realizačního týmu akce s názvem S-o-S Free Fest, která se stala největší free akcí na území ČR a na které se úspěšně představila nekolikatisícovému publiku svými tanečně laděnými tech-house sety.

V letech 2011 a 2012 se stává rezidentní DJane svátečních akcí FUN HOUSE a EASTER HOUSE jejichž jednotlivé díly jsou realizovány 4x do roka ve šternberském CLUBu 77 a na které si zve své vlastní hosty z řad známých DJ's.

I přesto, že patří k mladé DJské generaci, nepoužívá Nika při hraní žádné automatické synchronizace rychlosti a celý systém SERATO řídí prostřednictvím vinylových desek zcela sama.

 

KUBE

/s-o-s.cz/

Trance DJ, který nasbíral a stále sbírá zkušenosti přímo na ostravské Stodolní ulici a která od samého počátku existence S-o-S patří neodmyslitelně k jeho členům.

Kube

PAULO

/s-o-s.cz/

Nová tvář v Sound of Šternberk crew. S elektronickou hudbou se seznámil v legendárním olomouckém klubu Barumba. Navštěvoval velké párty typu Apokalypsa, Hradhouse, Creamfields atd., na kterých jej vystupující DJs inspirovali natolik, že se později rozhodnul věnovat se hraní aktivně. Jako první styl si zvolil techno, později začíná pozvolna přecházet na elektro-techno a tech-house. Nyní se po delší pauze vrací zpět za mix pult, aby opět bavil všechny příznivce elektronické hudby.

Paulo

Další z exkluzivních akcí je tedy před vámi, tak nezapomeňte, že:

Začínáme 8.4. ve 21:00 v Clubu 77 ve Šternberku.

Těšíme se na vás!

 

---

GULLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.