Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://www.flamingnights.cz

Žonglérsko - hudební festival v Třebíči. Ve dnech 31.8 - 2.9 2012

Projekt Flaming Nights vznikl na základě myšlenky výměny zkušeností mezi žongléry a rozšiřování povědomí o tomto umění mezi širokou veřejnost. Projekt bude rozdělen na dvě části - veřejnou a uzavřenou. V rámci uzavřené budou probíhat dílny a semináře pro žongléry. Komunikujeme s nejlepšími lektory v České, Slovenské republice, ale i v zahraničí!!Doufejme, že se zavede nová kvalitní tradice pro žongléry a to celorepubliková (časem i mezinárodní) výměna zkušeností a znalostí. Veřejná část bude organizovaná v konceptu celodenního uměleckého a žonglérského programu a večerní ohnivé žonglérské galashow. V pátek bude probíhat ohnivá open stage, kde se budou představovat skupiny ze všech koutů České a Slovenské republiky.
Registrace pro žongléry bude spuštěna na jaře 2012. Doufám, že nás nenecháte ve štychu a budeme se na Vás moci těšit! Pojďte odložit mnohdy zbytečný konkurenční boj stranou a užít si akci pro všechny žongléry bez rozdílu!! :)
Více infa na přiložených stránkách, nebo na facebooku: www.facebook.com/flamingnights.
Těšíme se..

Za Fllaming Nights tým
Michal "Majký" Halačka

MAJKY_MAGNIS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MAJKY_MAGNIS --- 23:57:22 26.7.2012
Je to tady!!! Spustili jsme registraci na interní část festivalu Flaming Nights! Po přihlášení a aktivaci je nutné zaplatit účastnický poplatek... jakmile nám dojde, tak Vám umožníme se přihlašovat na jednotlivé workshopy! Je možné, že samotný harmonogram se bude ještě upravovat a určitě budou přibývat další workshopy! Šiřte to prosím do všech koutů světa, protože jak dopadne Flaming Nights záleží i na Vás!!! Těšíme se na Vás a věříme, že společně vytvoříme parádní akci!!! Let´S Do it!! www.flamingnights.cz/intranet
MAJKY_MAGNIS --- 8:19:42 8.6.2012
Thomas Johansson na Flaming Nights 2012!!! :)

http://youtu.be/ECiEIcABpm8
MAJKY_MAGNIS --- 14:02:08 3.4.2012
[ Partner juggling competition / festivalfestival / 4.4.2012 / CR - Vysocina - Třebíč ] - Ve dvou se to lépe táhne, aneb partner juggling competition.
MAJKY_MAGNIS --- 16:24:20 20.3.2012
Chcete být neustále v obraze? Přihlašte se k odběru novinek na stránkách festivalu www.flamingnights.cz a budete vědět o všem co se jen šustne! :)
MAJKY_MAGNIS --- 10:55:44 17.2.2012
R0C3S3K: všechno se ještě objeví na stránkách i na všech profilech, ale ubytování bude v základní škole poblíž sokolského stadionu, kde budou i dvě tělocvičny pro workshopy a žonglování... :) spaní bude zařízeno ve třídách téže školy, aby zůstaly tělky čistě na juggling :) ohledně ceny určitě prosím počkej, protože nejdřív chceme mít lektory, a pak až počítat kolik bude potřeba na jejich zaplacení :)
R0C3S3K --- 10:03:07 17.2.2012
co nejake info o ubytovani, pripadne nejake cene? nejspis je na to jeste brzy?;)