Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

16 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/144909178956047/

Multižánrový hudební festival Žižkovská noc

Žižkovská noc je hudební multižánrový festival, který se kná 24.12.2012. Ve třinácti klubech si bude moct návštěvník vychutnat mnoho hudebních stylů a za jednotné vstupné bude umožněn přístup do všech klubů, kde se představí více než pět desítek interpretů. Dramaturgie je založená na mladých nadějných kapelách, doplněná o známé a osvědčené interprety z České republiky i zahraniční.
Festival Žižkovská noc nenabízí návštěvníkům pouze komerční pop rock, jako většina podobných festivalů - dává prostor všem moderním hudebním žánrům. Každý klub představí specifický styl hudby. Krom nejpopulárnějšího rocku a je dramaturgie zaměřena také na ska, reggae, world music, punk rock, metal, folk, hip hop či elektronickou hudbu a DnB. Prostor je také dán okrajovým žánrům hudby jako moderní folk, hardcore či extrémní metal, kterým se velké festivaly vyhýbají pro jejich nekomerčnost a nezávislost na mainstreamu.

Line up festivalu je tvořen převážně mladými studentskými kapelami, kterým je umožněno zahrát si před širším publikem a po boku kapel, které už si na klubové scéně vydobyly své postavení. Ze zvučnějších jmen se návštěvníci můžou těšit například na Hentai Corporation, Imodium, Discoballs, Nicelanda a na mnoho dalších.
Všechny kluby jsou situovány velice blízko sebe a přesun od jednoho k druhému nezabere více než čtvrt hodiny pěší chůzí. Proto se návštěvník během večera může libovolně pohybovat mezi kluby a navštěvovat koncerty naprosto odlišných kapel.
Během večera nebude chybět ani doprovodný program ve formě přednášek, autorských čtení či výstavy fotografií. Vstup na festival bude 100 Kč do 20:00, poté 150 Kč. S lístkem je možné navštívit následující večer afterparty v klubu Chapeau Rouge, kde vystoupí dalších pět kapel.

Lineup :

Matrix:
Imodium (rock) http://bandzone.cz/imodium
Hentai Corporation (trash-rock'n'roll) http://bandzone.cz/hentaicorp
Koblížci (pop-punk) http://bandzone.cz/koblizci
První Hoře (jazz-punk kabaret) http://bandzone.cz/prvnihore
Discoballs (ska) http://bandzone.cz/discoballs
River Jordan (rock) http://bandzone.cz/riverjordan
Area Core (crossover-post hardcore) http://bandzone.cz/area
Djs Racocheyl + Wsks + Frock (dnbradio.cz)

XT3:
Bug'n'Dub (reggae) http://bandzone.cz/bugndub
Chaotic (reggae-world music) http://bandzone.cz/chaotic
Milo (funk) http://www.facebook.com/group.php?gid=53473367418
Jumping Jellyfish (ska) http://bandzone.cz/jumpingjellyfish
Moury z Roury (ska-reggae) http://bandzone.cz/mouryzroury
Zelená Konev (ska) http://bandzone.cz/zelenakonev

Kain:
Till We Drop (HU) (easy-core) http://www.youtube.com/watch?v=JrWxGsxUAnc
Skywalker (hardcore punk) http://bandzone.cz/skywalker
Runaway My Son (post hardcore) http://bandzone.cz/runaway
Shiro Ame (rock-crossover) http://bandzone.cz/shiroame
Birds & Wolves (southern rock-hardcore) http://bandzone.cz/birdsandwolves
NIAS (progressive-metal) http://www.facebook.com/pages/Nias/327672440587181

Bunkr Parukářka:
Vision Days (punk-ska) http://bandzone.cz/visiondays
Paragraf 219 (alko punk) http://bandzone.cz/paragraf219
SPOTS (hardcore punk) http://bandzone.cz/spots
Kombajn (punk rock) http://bandzone.cz/kombajn
Mimo Realitu (punk rock) http://bandzone.cz/mimorealitu
A Crash (punk) http://bandzone.cz/acrash
Smysl Decibelu (punk) http://bandzone.cz/smysldecibelu
The Kalibre (punk) http://bandzone.cz/thekalibre
Wosa (punk-) http://bandzone.cz/wosa

Jet Club:
Stolen Lives (thrash-hardcore) http://bandzone.cz/stolenlives
Gomora (crust-punk) http://bandzone.cz/gomoracrustbeat
Lupara: The Widowmaker (death-grindcore) http://bandzone.cz/luparathewidowmaker
Intestacy (crust-metal) http://bandzone.cz/intestacy
5 Finger Discounts (hardcore- riot ska) http://bandzone.cz/the5fingerdiscounts

Final:
Bek Ofis (pop) http://bandzone.cz/bekofis
Niceland - solo (indie) http://bandzone.cz/niceland
Uncles and Papas (hip hop LIVE band) http://www.facebook.com/pages/Uncles-And-Papas/133504480002068
Last Station (pop-rock) http://bandzone.cz/laststation
LastOfMyKind (post rock) http://bandzone.cz/anotherkind
J!Scream (rock) http://cs-cz.facebook.com/JScreamMusic

Bar Divočák:
Sodoma Gomora (horrorcore rap) http://bandzone.cz/sodomagomorarap
SWD (rap) http://www.facebook.com/pages/Sewadee-SWD-Fanpage/175028455868211
MC Tobi + MC Fudy (rap) http://www.facebook.com/pages/mc-Tobi/211328818898113?

U vystřelenýho oka:
Dominik Kotyza (folk punk) http://bandzone.cz/dominikkotyza
Adolpho (folk punk) http://bandzone.cz/adolphosolo
J (garage folk) http://bandzone.cz/j
Vítek Skřítek Eliáš (folk / harmonikář) http://bandzone.cz/vitekelias
Mluvící Šutr (folk-experimental) http://bandzone.cz/mluvicisutr
Schemer (folk rock) http://www.facebook.com/pages/Schemer/195450677214697

Hospoda nad Viktorkou:
Morning Maniac Music (psychidelic hippie rock) http://bandzone.cz/morningmaniacmusic
Fumas (folk) http://bandzone.cz/puvodnibures
Hery Fotr (rock'n'roll) http://bandzone.cz/heryfotr
Bez Paty Boty (hospodský rock) http://bandzone.cz/bezpatyboty
Rawdeus

Shotgun:
(dnb, electro, house, dubstep)
DJs:
Ozone (dnbfever.cz, poisonapple) http://www.facebook.com/djozonedj
Mazzon (poisonapple, openmindfest.cz)
TnO (poisonapple)
http://www.facebook.com/otravene.jablko
+ special guest: Mr. Happy (openmindfest.cz, Audiobush)  http://www.facebook.com/pages/AUDIOBUSH-crew/110397952313214

Visitor:
Darkwatcher (Hardstyle Hardtrance)
Oliheň (Hardcore Gabber)
Dark Cabbage (Hardstyle)

Čajírna Nad Vokem:
autorská čtení

Ex!t:
přednášky

AFTERPARTY 25.2. @Chapeu Rouge
Evelynne
The Avarage
Bumbrlíci z Pomerančové zahrady
Epik Fajl
Fake City

PARANORMAL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TRIBAL --- 14:55:02 24.2.2012
určitě XTa pak se uvidí:)
DRCRABAKLES --- 13:24:11 24.2.2012
FERYLA --- 9:38:53 24.2.2012
.. hm tak bych to viděla na racochejla, discoballs anebo Bek ofis, ale jsem pryč....