Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


http://nod.roxy.cz/program?id=250

Němý, černobílý, ve své době kontroverzní a dodnes uznávaný. To je Erotikon. Jemnodrsná, ušima prostupující, tajemná. To je FORMA.Erotikon
Režie: Gustav Machatỳ, Československo 1929
Příběh důvěřivé venkovské dívky, která jedné deštivé noci podléhá svodům projíždějícího cizince. Obsazení filmu se ujali tehdejší mezinárodní herci - Ita Rina, Olaf Fjord, Charlotte Suzaová, Luigi Serventi.

Němý, černobílý, ve své době kontroverzní a dodnes uznávaný. To je Erotikon. Jemnodrsná, ušima prostupující, tajemná. To je FORMA. Film Gustava Machatého společně se zvukovým ohanbím futuristického hudebního tělesa FORMA se naposledy ukáže v plné síle. Šest členů projektu rozbublá, rozeskřípe, možná i roztančí snímek tak, že budete překvapeni, jak rychle vám film uteče. Proto si užijte každý zvuk, každé zavlnění vzduchu, ať máte na co vzpomínat.

Součástí večera spolu s projekcí filmu bude i křest CD, které vzniklo na základě soundtracku. Hostem a kmotrem bude Jan P. Muchow. Jako předfilm, resp. jako předzvuk, bude poprvé naživo interpretována skladba Wichura z CD.

Vstup: 130 Kč

Earotikon

Trailer

KAREN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PIFKO --- 17:00:40 14.2.2012
A nebude jen Wichura, ale i Lullabyrint..