Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


CHEAP JAZZ (UK), ALLRIGHT THE CAPTAIN (UK), ZKOUŠK

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

CHEAP JAZZ (UK) - http://cheapjazz.bandcamp.com/ ALLRIGHT THE CAPTAIN (UK) - http://alrightthecaptain.bandcamp.com/ ZKOUŠKA SIRÉN - http://sireny.n

Cheap Jazz - kvarteto z Derby v Anglii. Hrají weird mix new new wave, alt rocku, garage a indie popu. Bizar melodiemi a retro přístupem vytvářejí v posluchači obsedantní dojem, že všechny tyto žánry možná parodují, jak už dokládá i obal jejich prvního LP The Shape Fun To Come: http://f0.bcbits.com/z/62/59/625905499-1.jpg
Aranžmá propracovaná s důsledností tvůrců muzikálu Norman Bates a továrna na čokoládu by mohla zabodovat v hodně zfuzzované hitparádě nebo sloužit jako podkres k novému sitcomu Páv hledá klíče. Vrchol jejich tvorby je tzv.hitchcockovské EP, na kterém podávají vlastní hudební review čtyř filmů Alfréda Hitchcocka:
Potíže s Harrym, Okno do dvora, Provaz a Frenzy.
http://cheapjazz.bandcamp.com/album/the-hitchcock-e-p

Alright The Captain - post jazz experimetální trio vydávající na značce Field Records malého nottinghamského indie labelu, kde našlo útočiště spousta nefunkčních umělců (jak se můžete dočíst na FR webu). Allright The Captain znějí jako by se jazzová rytmika a skladatel soudobé vážné hudby rozhodli vytěžit co nejvíc ze společné improvizace, vymezené přísně math-rockovými pravidly. Náročné kompozice zahrané s intenzitou barové kapely, odhodlané odpálit dva romantické milence pochutnávající si na pizze Giuseppe na Mars, a vzít přitom i ubrus a svíčky.
http://alrightthecaptain.bandcamp.com/

Zkouška Sirén - trio ze Silver Rocket. Kapela, která má zkušebnu přímo pod nejdřevnějšími kořeny. Stoner, hlína, atak pomocí bassreflexu. Neskutečná kytarová drť, kopák nasměrovanej přímo do pařezu. Hard rockovej Peyrot Heritage, ročník pro votrlý báby. Loni jim vyšla na SR deska ...a nechtěl bys už přestat?
http://www.sireny.net/
http://www.silver-rocket.org/kapely/zkouska-siren

Sajtban - ambientní projekt Rafała Marciniaka, založený před nedávnem s Tomášem Bolkem, ex basákem kapely John Ball. Rafał si koupil loop station zn. DIGITECH, takže se máme na co těšit (i přesto že návrh tp aby se projekt jmenoval Klajban neprošel).

plakát ke stažení tady:
http://i208.photobucket.com/albums/bb183/head_037/posterceapjazz.jpg

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

TOJEJO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.