Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.roxy.cz

DJs:
SLATER (Tribal Vision)
BIODAN (Solstice / Roxy Prague)
TAZZ (ProgressiveSession)

Chill Out DJs: Roman Rosi (Bluesound) a Tibi (Bukanyr.cz)


Únorová party House Elements láká 18. února v ROXY na sety předních domácích housových DJs Biodana (Roxy/Solstice), Slatera (Tribal Vision) a TAZZe (ProgressiveSession.net). Pro všechny tři je charakteristická nakažlivá energie a muzika plná silných gradací a zajímavých zvratů. Bude to groovy, bude to valivé a hutné, bude to progressive a možná se budou servírovat i tribal rytmy. Bude to mejdan!

Tazz&Biodan, jakožto nerozlučitelná djská dvojice, pravidelně figurují na rozjetých pražských mejdanech společně již řadu let. Ať již na jejich rezidentní noci Sheexy House, na již ukončeném konceptu párty Believe, na vyjímečné párty na lodi Sheexy Boat či právě v oblíbeném klubu Roxy, kde oba téměř vyrůstali. Právě na jedné z Believe párty při vystoupení před legendárními Silicone Soul byl pořízen společný videoset této trojice djs, na který se můžete podívat zde: http://vimeo.com/20915812

Na únorovou párty House Elements si stejně jako v lednu přizvali svého blízkého kolegu, dnes již mezinárodně uznávaného dje a producenta, DJe Slatera. Jeho jméno je kromě jiného svázáno s domácím labelem Tribal Vision Records, který již řadu let překračuje svým jménem naše hranice. DJ Slater má na svém kontě řadu úspěšných singlů a EPs, (např. Virus, King of the Night, The Clap, ...) s remixy od jmen jako jsou 16 Bit Lolitas, Koen Groeneveld, Manuel De La Mare, Andrea Bertolini a dalších. O kvalitě jeho produkce svědčí i hlášený support od DJs jako jsou Laurent Garnier, Nick Warren, Mark Knight, Dave Seaman, D-Nox & Beckers, a dalších.

Kromě hudební produkce dj Slater vystupuje na akcích spíše v zahraničí, za zmínku stojí hraní v klubech a na festivalech v USA, Indii, Japonsku, Mexiku, Španelsku, Švýcarsku, Velké Británii, Portugalsku, Holandsku, atd, včetně oficiálního supportu Ferryho Corstena na jeho turné po Japonsku.

V Roxy se vás také těší útulný Chill Out, kde se o vás postarají DJs Roman Rosi z Bluesound DJs a Tibi z Bukanyr.cz. Vizualizaci celého večera bude šéfovat VJ Martin.

Doors open - 22:00

Do 23:00 VSTUP ZDARMA, od 23:00 100 czk

SLATER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.