Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://futurum.musicbar.cz/program/2012/02/nts-mersi-dc

NTS (+hosté) - křest DVD, Atomic gigolo

psychedelickej nářez, elektroakustickej jazzrock, perverzjazzová show... to a ještě něco navíc na koncertě u příležitosti křtu DVD Permanente Frustration . . 

http://futurum.musicbar.cz/program/2012/02/nts-mersi-dc

NTS trio má nespočet různých přívlastků, jako malou ochutnávku si dovoluji připojit video na tubě s hostem Silverdogem:
http://www.youtube.com/user/czechmike?blend=1&ob=0#p/u/25/gKIVXQqz0Cg

Pod zkratkou NTS se skrývá společný projekt tří hudebníků z různých žánrových oblastí, skladatel soudobé artificiální hudby a klávesista Michal Nejtek, jazzový kontrabasista Petr Tichý a rockový bubeník Štěpán Smetáček.

Zatím co debutové album "Libido Trip" (Guerilla Records, 2009) mohlo někomu znít jako scénická nebo filmová hudba z pasáží, které byly z finální verze filmu nakonec vystříhány, nebo jako rozhněvaní mladí muži navazující na učení starých mistrů jazzu a undergroundu, nová deska "Permanente Frustration" bude více "písňová", elektrické jazzrockové trio nahrálo víceméně připravené kompozice, které doplnilo kratšími improvizovanými elektronickými propojkami, které ovšem na rozdíl od alba minulého vznikly až obráběním už nahraného materiálu.

Pro vinyl se skupina rozhodla hlavně ze sympatie ke starému analogovému médiu a také jako možnosti dostat se k posluchači, který hudbu hledá a ne jen konzumuje. K dosažení co nejideálnějšího vinylového zvuku je album analogově zmástrováno.

http://bandzone.cz/nts

DIVADOMINIKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DIVADOMINIKA --- 14:19:27 15.2.2012
animated video by Dominika Divá for NTS's 1 minute song

http://www.youtube.com/watch?v=3c6ZPWmJMVI&feature=youtu.be