Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Informační a mobilizační večer na blokádu neonacistického pochodu Jihlavou

V neděli 12. 2. od 18 hodin proběhne v autonomním prostoru Salé na Žižkově informační večer se členy a členkami neformální jihlavské skupiny Jihlava blokuje.
Tato skupina se 18. 2. pokusí formou blokády narušit plánovaný neonacistický pochod metropolí Vysočiny. Ten pod záminkou demonstrace proti odtržení Kosova od Srbska organizují neonacisté a neonacistky z Dělnické mládeže a Dělnické strany sociální spravedlnosti.
Povídat si budeme o pochodu v kontextu dalších neonacistických aktivit na Vysočině a o jeho plánované blokádě.
V době, kdy se neonacisté a neonacistky opět pokouší zneužít tíživou sociální situaci v některých regionech ČR, považujeme za velmi důležité ukázat, že jsou u nás i místa, kde je lidé nebudou vítat s otevřenou náručí, ale naopak dají hlasitě najevo, že je ve svém městě nechtějí....

Smyslem tohoto večera je tak nejen informovat, ale rovněž získat pro aktivní účast na blokádě co nejvíc lidí. Přijeďme podpořit místní antifašisticky smýšlející obyvatelky a obyvatele v jejich boji a ukažme, že nehodláme jen nečinně přihlížet provokativním neonacistickým pochodům ulicemi našich měst.

NERASISMU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.