Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.male-vinohradske.cz/index.php/repertoar/187-idiot-loci

Autorská divadelní inscenace, která je ojedinělá tím, že každé její představení může být zcela jiné, překvapivé a nové. Velký podíl improvizace je dob

Idiot loci je inspirován z velké míry samotnými aktéry a z menší míry sbírkou Samuela Becketta Novely a texty pro nic. Jedná se o poctu všem dosud prokletým básníkům.

Až projdete bránou, která odděluje jeden svět od druhého a současně oba světy spojuje, bránou, která se skládá z roztříštěných zlomků lidské paměti, fantazie a snů, ocitnete se v prostoru, který už tu na vás čeká.

Objevíte příšeří tajemného sálu, místo, které může být vším, co si jen dokážete představit a kde čas může plynout běžně nebo rychlostí desítek let za vteřinu. Právě tady se protínají příběhy několika postav. Děje se tak v drobných okamžicích, které na první pohled nepůsobí nijak zásadně, ale zcela zásadně mohou ovlivnit lidský život. Vzniká příběh nový. Příběh, který se mohl stát komukoliv z vás, příběh, který se děje neustále.

Kdo se dožije, uvidí, že jsou všechny stejné!

Výraznou složkou inscenace je původní hudební kompozice Davida Hlaváče, stejně jako scénograficko-výtvarné řešení Magdaleny Hůlové a Daniela Krejbicha. Všichni zmínění tvůrci jsou přítomni a prezentují svůj part „naživo“ při každém představení a stávají se tak jeho důležitou součástí.

Režie: Jiří Ondra

Výprava: Magdalena Hůlová, Dan Krejbich

Hudba: David Hlaváč

Hrají: H. Mathauserová, L. Šolc, S. Neduha, T. Ludvíková, D. Hlaváč j.h., D. Krejbich j.h., M. Hůlová j.h.

Délka: 65 min.

 

MADLENKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.