Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.hotel-club.cz/

X.Morph, Casper, Soldik, Fish, El Chupacabra: BULLET TIME II :

X.Morph (Redrum, Drumandbass.cz)
Casper (Redrum)
Soldik (Drumandbass.cz / XBeats)
Fish (Block Bastards)
El Chupacabra

Po úspěšném lednovém startu drumandbass party s názvem Bullet Time v kyjovském 596, se tento večírek vrátí do stejných prostor už 24. března. Jeho druhé pokračování bude pod taktovkou X.Morpha a Caspera, dvou zástupců brněnské bandy Redrum. X.Morph je držitelem několika ocenění za Djing, včetně ocenění domácí DNB Awards. Kromě jeho stájového kolegy Caspera, si na vás posvítí i břeclavský Fish, ratíškovský El Chupacabra a rezident Soldik. Na své si přijdou nejen milovníci ostrého drumandbassu, ke slyšení bude i malinko dubstepu a melodičtějšího drumandbassu! A stejně jako minule, pokud chcete na tuto akci gratis, číhejte na soutěž, která bude spuštěna za několik málo dnů. Soutěžit se bude opět 4x1 volný vstup.

X.Morph - Facebook | Redrum crew

X.Morph se začal DJingu vážněji věnovat kolem roku 1999/2000 a od té doby si vydobyl postavení jednoho z nejuznávanějších a technicky nejzdatnějších DJů, které může naše dnb scéna nabídnout. Jeho DJské sety jsou velmi svižné, zábavné, zvukově propracované a vyvážené. Svými dlouhými a přesnými mixy si dokáže téměř okamžitě podmanit publikum, a nejen u tohoto stylu. X.Morph má stejně tak dobrý cit i pro breakbeat, zde je o něm bez ostychu možné říci, že tak progresivně jako on, v ČR breakbeat nikdo nepodává. Díky svým schopnostem se již roce 2003 stal vítězem slovenské soutěže o nejlepšího drumandbass dje „Jim Beam Wanted d’n’b DJ 2003”. Od té doby zahrál snad na všech větších openairech (Let It Roll, Hradhouse, Creamfields, …) a ve většině klubů v rámci ČR, ale i Slovenska. Je členem a zakladatelem brněnského sdružení Redrum a rezidentem party Stepslet a Free DNB Mondays v brněnském klubu Fléda. V roce 2011 tak již dlouho patří mezi úplnou českou DJskou špičku.

Casper - Redrum crew

Casper se poprvé dostal k elektronické muzice v roce 1996 a o od roku 2000 začal experimentovat jako Dj. Jeho první housouvé a techno sety na sebe nedaly dlouho čekat. Ale neustále mu něco chybělo. Pomalu a jistě ho to začalo táhnout k něčemu složitějšímu a neobvyklejšímu (na tu dobu) a v tom objevil drumandbass a psytrance, kterému se od roku 2001 začal věnovat naplno. Vzniklo uskupení BBH. S touto crew začal pořádat akce na severní Moravě. Postupem času začal spolupracovat s lidmi od Planet Blue Society. Tato plodná spolupráce dala vzniknout spousty parties a open airů, tak se k nim přidal a začal pod záštitou Pbs dělat party. Jak roky plynuly stále přibývalo nových a nových akcí, které nejenom pořádal, ale také na nich hrál. Postupem doby se přestěhoval a začal dělat parties v Brně. Vstoupil do bookingu OMC a napomohl vzniknout GreenFingers a Bassproof. Po čase booking opouští a věnuje se vlastním Djské dráze, ale dostává nabídku od Redrum crew, která se neodmítá a od roku 2011 hraje pod záštitou této brněnské crew.

Soldik - www.soldik.info | Soundcloud

Soldika jsme si představili už minule a jako rezidenta ho na Bullet Time budete vídat vždy, ale pokaždé v jiné části line upu. Člen Drumandbass.cz crew toho má na svém kontě už za 14 let působení na scéně nespočet. Tak kdo prošvihl jeho biografii z první tiskovky a nebo by ho náhodou neznal, najde veškeré informace v profilu na Drumandbass.cz a čerstvé informace v interview pro jeho staronovou stáj Xbeats ZDE

Fish - Facebook

Hudebník, baskytarysta a Dj z Břeclavi. Na baskytaru hrál v mnoha hudebních projektech všemožných stylů a gramofonům se aktivně věnuje od roku 2008. Mohli jste ho vidět a slyšet na různých akcích vedle spousty tuzemských Djů. Z jeho selekce do Vás zabuší neurofunk, techstep a jiné podstyly drumandbassu. V současné době připravuje s kapelou drumandbass – breakbeat - rock projekt. Kdo vydrží v 596 až do konce, ten by si jeho set neměl nechat ujít.

El Chupacabra

El Chupacabra je Dj, který vyrůstal na jižní Moravě a k djingu se dostal před pěti lety. Hrát začal před čtyřmi roky po pražských klubech za dohledu Orange Recordings. V současnosti má s hraním bohaté zkušenosti, experimentuje v různých stylech a s různými hudebními prvky. Zaměřil se na různé odnože drumandbassu jako techstep, neurofunk, hardstep až třeba breakcore. Vyhledává pronikavé bicí, drsnější vokály a kytary. V rodné vesničce Ratíškovice uspořádal i několik akcí zaměřené nejen na drumandbass, ale i na jeho další vášeň breakbeat a dubstep. Láďovi na Bullet Time II bude patřit start, kde si na své přijdou i dubstepaři v jeho první části setu.


Kde: Kyjov, club 596
Kdy: 24.03.2012
Vstupné: 70,-
Mapa: Lokace clubu 596
Video pozvánka: Video shot
Facebook event: pokec

Volné vstupy vyhrávají:

-Michal Sytař (Kyjov)
-Petr Řičánek (Žarošice)
-Anddrea Fejfarová (Vacenovice)
-Michaela Pařízková (Kyjov)

Line up:

21:00 - 23:00 El Chupacabra
23:00 - 00:30 Casper
00:30 - 02:00 X.Morph
02:00 - 03:30 Soldik
03:30 - 05:00 Fish

SOLDIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SOLDIK --- 20:07:43 16.2.2012
info komplet ;)
SOLDIK --- 17:55:18 1.2.2012
Bohuzel zmena terminu a sestavy :(