Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Vítání jara s Child Abuse, Staer, Negero, NOT!

http://www.myspace.com/childabuse

Ve zkratce – Child Abuse jsou nepřívětivý trio z New Yorku. Prosáklí deathmetalovým sypáním, grindovou intenzitou a špetkou Meshuggah, se základama ve špinavejch, přebuzenejch kytarovejch výbojích ve stylu AIDS Wolf, Arab On Radar nebo Ex-Models. Hráli tu už minulej rok v zimě, takže netřeba bejt s představováním nějak víc obšírnej, snad jen několik dodatků: jasně, že je to naživo hrozně zlý a hnusný, ale zároveň je to taky příšerně taneční, diskotékovej pelyněk, návykovej bolehlav, nemilosrdná diskokoule. A změna klávesáka/vokalisty přináší možnost ještě úchylnějších pohybovejch kreací a možná ještě trošku nepříčetnější hlasový ekvilibristiky, a když ne, tak to aspoň bude jinačí než minule.
Navíc tentokrát Child Abuse nejedou tour sólo, ale přibrali s k sobě norský nezbedy Staer. Hudebně jen o trochu přátelštější chlápci, který maj v sešitu zastrčenej výrazně rockovější piják. Výletů k extrémním metalovejm odnožím tu moc není, nejblíž je to k norskejm pionýrům Noxagt, v dalekejch ozvěnách třeba i Ultralyd nebo MoHA! , ta správná rozmazaná údernost, mimozemská odtažitost. Vzpomeneš na spousta filmů o vesmírnejch invazích a těžkejch strojích, občas překvapí i odér oplzlý, chlípný erotiky.
A naše koně ve hře? Z Plzně je to do Prahy kousek, takže výběr Negero dvakrát nepřekvapí. V rámci tohohle večera vlastně pohlazení. Pojítko hledej hlavně v burácivý base a rozmanitý rytmice, která dává prostor klávesovejm hrátkám, který disharmonii radši naznačujou, než aby jí přímo cpaly do sluchovodů. A ženskej vokál pak naznačuje lehkou koketérii s gotikou, což dělá celou směs ještě eklektičtější a zajímavější.
No a na závěr ještě takovej bobonek, kterej jakoby sem zabloudil z trošku jiný bonboniéry. Když už byly u Child Abuse zmíněný grindový vlivy tak nám to nedalo, a proto se představěj taky NOT! z Teplic. Rychlost, intenzita, zašpiněnej zvuk, to všechno narvaný do co nejkratších úseků a s vykřičníkem na konci.
Už klasicky se tenhle dýchánek bude konat v klubu K4 v Celetný 20, datum je sobota 17. března, takže ani na únavu z práce se vymlouvat nejde a vzhledem k počtu kapel budeme začínat o něco dřív, tak kolem sedmé večerní.

Myspace Child Abuse:

http://www.myspace.com/childabuse

Recenze Child Abuse:

http://www.marastmusic.com/Recenze/CHILD-ABUSE-Cut-and-Run

Myspace Staer:

http://www.myspace.com/staermusic

Bandzone Negero:

http://bandzone.cz/negero

AYAH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.