Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


PUTOVÁNÍ ČAJOPROSTOREM - KOREA + KONCERT OMNION

Zveme Vás na audiovizuální retrospektivní cyklus sestavený z deseti pořadů, kde budeme svědky toho, jak se rozvíjela čajová kultura do celého světa.


PUTOVÁNÍ ČAJOPROSTOREM - KOREA + KONCERT OMNION - ZDARMA>PUTOVÁNÍ ČAJOPROSTOREM - KOREA
Srdečně Vás zveme na třetí díl pořadu z audiovizuálního retrospektivního cyklu, kde budeme svědky toho, jak se rozvíjela čajová kultura do celého světa.


Uslyšíte a uvidíte něco z čajové historie Koreje, bude řeč o tradičním umění této země... i s videoukázkami koncertů a tamních festivalů.
Cestovatelská část bude pestrá nejen díky vyprávění, ale i díky fotografickým reportážím z této krásné země.
Samozřejmě nebude chybět ani Korejský čajový obřad v podání Květy Bílkové, první Evropanky přijaté do World Tea Union a žákyně korejské čajové mistryně, vážené paní Sun Woo Park.

Během pořadu budete popíjet lahodný korejský čaj a na závěr opět proběhne beseda, kde bude možnost zeptat se zůčastněných na cokoli z jejich příspěvků týkajících se Koreje.

Autor pořadu: Petr Stárek Vyehradský
Průvodce a odborná spolupráce: Květa Bílková

Těšíme se na Vás a na společné čajování s Vámi.
__________


Po čajování bude následovat koncert projektu OMNION

OMNION je sólový projekt hudebníka a skladatele Tomáše Reindla, ve kterém pod jednou slupkou spojuje mnoho vrstev a inspirací hudebními tradicemi východu i západu, spolu s novými hudebními přístupy a technikami.
Kromě tradičních nástrojů (např. indická tabla, didžeridu, valašský pra-klarinet, koncovka) a použití lidského hlasu (alikvótní zpěv, gregoriánský chorál, recitace rytmů) využívá Omnion technologie smyčkování a vrstvení v reálném čase, kdy se doslova před očima (i ušima) posluchačů rodí vícehlasé sbory, rytmické struktury či ambientní plochy.

Tomáš Reindl:
hlas, alikvótní zpěv, beat-box, tabla, kanjira, didjeridu, pra-klarinet, bluesová harmonika, koncovka, hang, realtime looping

AMOPRA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JEHNE --- 13:14:23 8.2.2012
rad prijdu, zni to skvele. :)