Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


http://hoodooclub.cz

Jedni z prvních průkopníků dubstepu ,,nejenom" v Itálii !

Na úvodní DUB AFFECTION se nám představí MOTHER INC. crew, jedno z prvních italských uskupení djs a producentů, které se začalo o Dubstep zajímat a propagovat ho v době, kdy na italském poloostrově širší publikum ješte nevědělo, co tato hudba vůbec je.
Dalším hostem večera bude Nuz_d, zkušený italský dj s více než desetiletou kariérou, který začal hrát společně s naším djem P.nem.
Line-up doplní francouzští djs a producenti žijící v Praze, S-BisH a Vulcanik, domácí dj Frock a výše uvedený dj P.no.
Očekávat můžete příjemné prostředí a hlavně hudbu plnou basů!

DUB AFFECTION is coming!


MOTHER INC. / Bio
Mother Inc. je italské uskupení djs, jehož sídlo je ve městě Lecco u jezera Como mezi Milánem a Švýcarskem.
V roce 1997 v této oblasti začali šířit Drum'n'Bass a od roku 2001 hrají po celé Itálii v těch nejlepších klubech a na významných festivalech.
Mezitím přes dva roky Mother Inc. moderovali úspěšný drum'n'bassový program "Lifegate Groove" na rádiu Lifegate, který se věnoval domácí i mezinárodní scéně.
Již pět let mají rezidentní noc “THIS IS DNB!!!” v milánském klubu Magnolia, kam během této doby pozvali ty nejlepší djs mezinárodní scény.
THIS IS DNB!!! je momentálně jednou z nejzásadnějších drum'n'bassových párty ve městě.
Mimo hraní v Itálii se mohou pochlubit vystoupeními v Německu, Švýcarsku, Polsku, Česku, Anglii nebo Japonsku.
Co se hudby týká, neomezují se jedním žánrem. Kromě Drum'n'Bassu se pustili do Dubstepu, Breakbeatu, Broken Beatu, Club Jazzu, Funku, Reggae nebo Soulu.
Členové této eklektické crew jsou dj Mike V, dj Tode, dj Vidya a MC Ardimann.
Ardimann, který se již českému publiku představil vícekrát, vyhrál v roce 2004 cenu nejlepšího italského drum'n'bassoveho MC.
Kromě vystoupení a organizování akcí se v posledních letech Mother Inc. soustředili také na produkci a založili label Mother Inc. Sound rec., na kterém vydávají mimo vlastní také produkci těch nejlepších italských dubstepových producentů.

Mother Inc. on FB
http://www.facebook.com/pages/MOTHER-INC/96087369950


NUZ_D / Bio
Dj Nuz_D se poprvé za gramofony objevil v roce 2001 v rodné Itálii. V regionu Granda, kde vyrůstal, založil s kamarádem djem P.nem společný projekt UnderGranda a pod touto hlavičkou začali pořádat drum'n'bassové akce v místních klubech.
Netrvalo dlouho a zahráli si témeř ve všech klubech v regionu. Pro mnohé návštěvníky jejich akcí to bylo vůbec první setkání s Drum'n'Bassem a nutno říct, že ve většině případů to bylo setkání osudové. Drum'n'Bass se totiž začal těšit čím dál tím větší popularitě a projekt UnderGranda byl na vzestupu.
Po úspěšném vstupu na scénu přišli první nabídky na hraní i v dalších částech Itálie. Zmiňme tak například akce Italian Drum'n'Bass Convention (Andy C, MC Dynamite a S.M.O.K.E.), Chico Bum Festival v Turíně (Goldie a D-Bridge) nebo kluby Magnolia a Tunnel v Miláně.
Nabídky ze zahraničí na sebe nenechaly také dlouho čekat. Nuz_D vystoupil například v Anglii, Německu, Francii, Polsku a v České republice.
V posledních letech se nechal unést dubstepovou vlnou a proto v létě 2010 zorganizoval s dalšími místními crew první dvoudenní Dubstep camp v Alpách se jménem Alp Me, na který pozval mezinárodní hvězdu N-Type.

Nuz_D on FB
http://www.facebook.com/undergranda.nuzd

PIVOMILTUPLAK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PNO --- 17:05:45 6.2.2012