Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/strategie31

Demonstrace za dodržování lidských práv a solidaritu s opozicí v Rusku

Navazujeme na aktivity ruské iniciativy Strategie-31, která již déle naž dva rokydůsledně požaduje po ruské vládě dodržování vlastní ústavy, a to i za cenu mnohých postihů.

http://strategy-31.ru nebo http://cs.wikipedia.org/wiki/Strategie-31

Na místě promluví několik osobností, které se situaci v Rusku a oblasti lidských práv dlouhodobě věnují (zatím na pevno příslíbili účast Petruška Šustrová a Libor Dvořák).
Budeme apelovat na představitele České republiky, jmenovitě na Karla Schwarzengerga, Petra Nečase a Václava Klause, aby naleháli na své ruské protějšky a požadovali po nich dodržování lidských práv a svobod tak, jak je zaručuje demokratická ústava Ruské federace a Listina základních práv a svobod.

Akce je iniciativou skupiny pražských studentů za podpory společností Člověk v Tísni, Opona a hnutí Amnesty International ČR.

SAN_IN_DA_SOUL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SAN_IN_DA_SOUL --- 17:23:27 1.2.2012
větším zlem je jistě Putin, milý konspirátore. Demokracie není ideálním, ale jistě nejlepším možným systémem. I kdyby to bylo všechno tak, jak říkáš ("rozkradeno vsechno, z obcanu dojne kravy mocnych a v parlamentu stale stejne obliceje bez moznosti skutecne zmeny a k tomu vzrustajici cenzura."), tak bych nechápala v čem je to dnes horší (uvedené příklady za dob totality nebyly o nic lepší). Skvělý mi přijde třeba to, že můžeš vyjádřit nahlas svůj názor, aniž bys za to byl ztlučen nebo zabit.
VOYAGER --- 22:46:13 31.1.2012
ANDY_WARHOL: mluviš my z duše naprosto souhlasim
ANDY_WARHOL --- 13:38:13 31.1.2012
Co je horsi zlo, jestli putin nebo nwo ? ja bych rekl ze nwo a soucast nwo jsou i ruzna arabska jara a barevne revoluce. Tyto aktivity v Rusku jsou jen dalsim dilem stejne pohadky, jejiz jiny dil jsme mohli vydet napriklad v Libii.
zamyslete se nad tim, nez pujdete protestovat, zda nejste jen loutkami v globalni hre elit. vzpomente si jake to bylo v 89u nas, kdy jsme byli radi, ze prichazi demorkacie a misto toho jsme dostali to co mame ted, rozkradeno vsechno, z obcanu dojne kravy mocnych a v parlamentu stale stejne obliceje bez moznosti skutecne zmeny a k tomu vzrustajici cenzura.