Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Možnost spolupráce na projektu globálního rozvojového vzdělávání o životě mládeže v Keni a Jihoafrické republice

Zajímá Vás globální rozvojové vzdělávání a máte chuť se zapojit do konkrétního projektu? Chcete napomoci zprostředkovávání interkulturního dialogu mládeže a šíření povědomí o životě mládeže ve slumech keňského Nairobi a townshipech jihoafrického Cape Town?

Zapojte se do právě vznikajícího projektu globálního rozvojového vzdělávání. Cílem projektu je zprostředkovat mládeži středních škol a širší mládeži informace o životě mládeže v Keni a Jihoafrické republice. Projekt vzniká na základě spolupráce mladých lidí z České Republiky, Německa, Keni a Jihoafrické Republiky. Středoškolští studenti dostanou příležitost se přímo setkat se dvěma zástupci mládeže z Keni a Jihoafrické Republiky a prostřednictvím diskusí, dokumentů a metod aktivního učení nahlédnout do života svých vrstevníků v Africe.

Výstupem projektu budou interaktivní workshopy na středních školách, metodický materiál, vzdělávací seminář pro lektory GRV a kulturní komponovaný večer pro veřejnost.

Projekt bude realizován v období od února do června 2012 (únor až polovina května přípravná část, polovina května až začátek června realizace aktivit).

Nyní hledáme mladé aktivní lidi, kteří jsou ochotni spolupodílet na přípravě a realizaci projektu. Uvítáme zájem o problematiku rozvojových zemí a globální rozvojové vzdělávání (zkušenosti s tvorbou metodických materiálů a lektorováním výhodou).

V rámci spolupráce je možné se mimo jiné podílet na propagaci projektu, vytváření souboru metodických pracovních listů, přípravě workshopů a organizačním zajištění semináře a kulturního večera.

Realizátorem projektu je neformální skupina mládeže.

V případě zájmu o spolupráci kontaktujte Martinu Kollerovou prostřednictvím emailu martina.kollerova@gmail.com nebo telefonu 775 660 187. V emailu, prosím, uveďte Vaši motivaci k zapojení se do projektu a informace o Vás a Vašich zkušenostech.

Informační schůzka k projektu proběhne ve čtvrtek 26. 1. 2012 v centru Prahy (bližší informace budou sděleny přímo zájemcům o spolupráci).

[ market_market_: ]

DUBPRINCESS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DUBPRINCESS --- 12:32:38 24.1.2012
Ahoj,
v popisu setkání jsem aktualizovala místo srazu:

MAMA COFFEE, Vodičkova 6, Praha 1. Čas 18hod zůstává.

Těm, na které mám mail samozřějmě pošlu info ještě e-mailem.
Naviděnou :)
DUBPRINCESS --- 23:24:31 22.1.2012
V případě, že v době schůzky nemáte čas, ale máte zájem o spolupráci, ozvěte se, jistě se nějak domluvíme.
DUBPRINCESS --- 23:23:40 22.1.2012
PROSÍM, POKUD VÍTE O NĚKOM, KOHO BY PROJEKT MOHL ZAUJMOUT, POŠLETE MU POZVÁNKU, DÍKY :)