Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

25 uživatelů půjde

hledání


http://peppa.biz

Švédský reggae interpret JOEY FEVER poprvé v Čechách, na Moravě a Slezsku!

Do Prahy přijíždí Joey Fever! Máme psát "švédská senzace" nebo "nejlepší stockholmské zpěvák“? Ne. Je zbytečné plýtvat superlativy, skrývat tvrdou práci za velkohubá prohlášení. Abyste sami poznali, kdo Joey Fever doopravdy je, musíte zkrátka ve čtvrtek 23.2. do holešovického Crossu.

Joey Fever je umělec, který začal na svých schopnostech pracovat už jako adolescent a v roce 1998 se začali počítat jeho první vystoupení na lokálních soundsystémech. V tříbení stylu mu pomohlo i angažmá v kapele Collision, ale prvním opravdovým ovocem jeho kariéry se stal singl „Youths Dem A Rise" vydaný u švédského labelu Pleasure Beat.
Joey už od počátků úzce spolupracoval s interpretem Million Stylez (který je dnes již světoznámým jménem), není tak divu, že první hit Joeyho kariéry vyšel na Stylezově labelu Aidonai – jedná se o „Tell It To My Heart“ na zásadním riddimu "Everyday“.
Přeskočme však výčet dat a názvů písní, abychom se rovnou mohli dostat k jednomu z zásadních okamžiků Joeyho kariéry. Jedná se o jeho doposud jediné album "In A Fever“, jenž vyšlo u důležitého britského labelu Lockdown Production. Věc, která obsahuje hity jako „Good Looks“, „Deejay School“ nebo "Serious Things“, dodává jasnou a neotřesitelnou kredibilitu umělci, ve kterém se snoubí schopnost měnit vokální styly s uměním nápaditých a trefných textů. Od zamilovaných balad, přes taneční hity po hyperrealistické výpovědi o dnešní společnosti.

Joey Fever je dozajista komplexní umělec a pro Forward March Posse a Wicked Sound je ctí, že ho mohou představit pražskému publiku. Možnost užít si jeho koncert budete mít 23.2.2012 v klubu Cross. Kde se o warm up postarají Royal Hi Fi, které není třeba více představovat. Nebo si myslíte, že být výhercem doposud posledního českého soundclashe, je jen tak? Tým ve složení selektorů Mighty Lemon, Syncro s vokalistou Junior Smile vám dozajista bude tím nejlepším úvodem do celého večera.
Vstup zdarma.

JOEY FEVER - GOOD LOOKS
JOEY FEVER - ME NUH FOLLOW DEM
MILLION STYLEZ FT. JOEY FEVER - YOUNG GUNZ

další informace na:
FORWAR MARCH POSSE
WICKED SOUNDPAPA_REJNOK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RICKOUS --- 20:16:42 26.2.2012
Supr akce!
3L1NK4 --- 2:47:52 24.2.2012
díky!
PAPA_REJNOK --- 23:01:52 22.2.2012
Warm up od 21:00
Joey se planuje okolo pulnoci.
Big up vsem, kteri nepromeskaji warm up.