Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.divadlokampa.cz/predstaveni/pozar-boca-loca-lab-12.html

Nová inscenace Jiřího Adámka o časech počátku 20.století, která originálním způsobem prolíná hudbu a drama, humor a politiku, intelektuální témata a a

Čajové dýchánky. Hovory aristokratů o umění, přírodě, o velkých problémech zrychlujícího se světa. Jejich obdiv k prvním automobilům, úžas nad pásovou výrobou. Ženy a muži spolu svobodně tráví čas, odpadají předsudky. Jenomže… všechno spěje k Velké Válce a z evropských elit se rázem stávají paranoidní zbabělci, falešní revolucionáři nebo bezohlední kšeftaři.

Jiří Adámek, výjimečný divadelník, autor dnes už legendárních hudebně-divadelních titulů Evropané, Tiká tiká politika, Z knihy džunglí či Changemakers, nositel Ceny za originální výraz festivalu KONTAKT v Toruni, ocenění na festivalu Music Theatre Now v Berlíně, pocty Osobnost roku v oblasti alternativního divadla z Festivalu ...příští vlna/next wave... přináší ve své nové inscenaci příběh Evropy před vypuknutím první světové války a po něm. S dobovými inspiracemi si skupina Boca Loca Lab pohrává i zahrává zcela současným divadelním jazykem.

Scénář a režie: Jiří Adámek
Dramaturgie: Martina Musilová
Scéna a kostýmy: Ivana Kanhäuserová
Hudba: Jakub Kudláč
Hrají: Anna Kroupová, Pavol Smolárik, Vendula Štíchová, Daniel Šváb a Petr Vančura

Délka představení: 70 min

cena 180/140 (studenti)

 

SEIBEI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.