Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/203906716365795/

Nová vlna francouzského a polského post-punku míří do Prahy!

V sobotu 18. února se po dlouhých pěti letech do Prahy vrátí post-punkeři Joy/Disaster z Francie a premiérově i jejich mladší kolegové Cabaret Grey z polské Lehnice.
 
Francouzská čtveřice Joy/Disaster, která inspiraci curtisovským temnopunkem nezapírá již ve svém názvu. Pánové Nico (lead vokál), Simon (kytara), Fred (baskytara) a Julien (bicí) přijíždí v rámci turné k letošní desce „Sickness“. Ta má vyjít právě v únoru tohoto roku na labelu Manic Depression Records. J/D se jako jeho nová akvizice zařadili po bok současné vlny deathrock/post-punkových favoritů jako jsou The Cemetary Girlz, Jacquy Bitch či Bodysnatcher.
 
Předkapelou jim bude pětice Cabaret Grey, složená z vedoucích postav polské deathrockové scény. Salomea Wrona pravidelně navštěvuje párty v Praze, ovšem poprvé se tu objeví v čele své post-punkové party. Kapela funguje teprve od jara roku 2010, kdy se Salomea obklopila dalšími milovníky temných, osmdesátkových kytarovek a dohromady začali vytvářet současný zvuk. Ten se dá najít někde mezi alkoholem podlitými večírky polských ortodoxních punkerů a kontrastní atmosférou hypnotického coldwavu. 
 
Večírek ve klubovém slezišti pražských „grufties“ odstartuje s 8 hodinou večerní a následovat bude žánrovou afterparty v čele se Sanctuary.cz DJ crew. 
 
JOY/DISASTER + CABARET GREY
kdy: 18.2. 2012
kde: klub Necropolis, Vinohradská 63, Praha
vstup: bude upřesněno

SAMGARR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.