Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


The drum'n'break slasher

Jsou to skoro už dva měsíce co se konala poslední Vendeta, je tedy nejvyšší čas představit vám, co se chystá na další díl této party. Čekání se vyplatilo, protože tentokrát vás zde čeká hned několik překvapení, oproti tomu na co jste si normálně zvykli. Tím prvním bude to, že oproti normálu jsme přehodily stylově obě pódia. V hlavním sále tak tentokrát bude znít dubstep s breakbeatem a na bar stagi zazní pohodový liquid funk. Co si však zaslouží pozornost obzvlášť, je seznam účínkujících.

Největším lákadlem bude určitě vystoupení anglické dvojice Baobinga & ID, která u nás takto vystoupí vůbec poprvé. Tato velmi aktivní producentská dvojice se za poslední roky prosadila mezi breabeatovou elitu a bez jejich tracků se neobjeví prakticky žádná kompilace nebo set (naposledy obohatili třeba Fabric Live od Freqa Nastyho nebo zremixovali Stanton warriors na jejich Stanton Sessions). Jde jim to pěkně od ruky a ve své tvorbě se nebojí kolaborovat se styly jeko electro nebo dubstep v míře větší než malé. Prakticky stejnou stylovou pestrost můžete čekat i od dalšího vystupujího, jímž je další britský producent Threnody. Tenby se dal zařadit mezi mezi dupstepaře ale velmí rád zabrousí i do breakcoru či garage. Čeká vás tedy průřez klubovou hudbou, která právě hýbe parkety v anglických klubech.

Line-up DubStep&BreakGore stage samozřejmě doplní domácí support, který určitě dodrží nastolenou linii. Dorazí Mateyka, člen party Pawlač Zewls a jeden ze zakladatelů Jahly Soundu, brněnská šedá breakbeatová eminence dj Marcco a nebudou chybět ani rezidenti Parabot a Kotlyk. Na Liquid Funk flooru vás čeká uznávaný dj Soldik z BassInfection, který si tentokrát střihne odlehčenější set. Naopak djka VJE z Redrumu se zde bude určitě cítit jako ryba ve vodě. Z Olomouce dorazí Shede, kterého doprovodí další člen YTP crew mc Shede. Od obsluhy videoprojekce si odskočí i KBCZ a ani zde nebudou chybět rezidenti z Pohon crew, tentokrát Golly a Romitronic. Zbývá snad je doplnit, že i tentokrát bude platit zvýhodněné vstupné, takže před desátou se na Vendetu můžete dostat zadarmo!

BAOBINGA & ID (UK)
(Fat!, Hardcore Beats rec.)
http://www.myspace.com/baoid
http://www.myspace.com/baobinga
http://www.myspace.com/djid

THRENODY(UK)
(Urban Graffiti, Dubkraft rec.)
http://www.myspace.com/ uktrendsthrenody
http://www.uktrendsmusic.co.uk/

MATEYKA (Pawlač Zewls) http://www.myspace.com/pawlaczewls
MARCCO (BreakBrnoBeat)
PARABOT, KOTLYK (Pohon) http://www.pohon.cz/


liquid funk floor:

SOLDIK (BassInfection) http://www.bassinfection.com/
VJE (Redrum) http://redrum.rave.cz/
SHEDE & mc TRCHI (YTP) http://ytp.cz/
KUBICZEK
GOLLY, ROMITRONIC (Pohon) http://www.pohon.cz/

BRUTOPYR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.