Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/273624442690926/

"CATCH THAT TRAIN"

BAD MOJO (Splash.rec./ Bratislava / SK)
MICHAEL PRIEST (Hochspannung, Bratislava / SK)
EVA PORATING (Brno / CZ)

sobota 28.1

"CATCH THAT TRAIN“
Poslední víkend v lednu 2012 Vás srdečně zveme na hudebně neobvykle zajímavou akci oslavující nejnovější styly na poli elektronické hudby. Jestli patříte mezi posluchače, kteří se hudbou nechávají v basových a živých linkách rádi unášet a zároveň nad ní také přemýšlíte – je tato akce určena přímo Vám.
Na koho se tedy můžete těšit:

Bad Mojo ( Splash.rec., Bratislava, Slovakia):

Známý slovenský producent, remixér a DJ. Jeden ze zakladatelů webového magazínu a labelu Splash.sk. Jeho perfektní produkce pohybující se od UK funky, přes global bass, dubstep a bassline až k elektru a fidget house, dává obrovský prostor pro vytříbenou hudbu rezonující mezi styly.

„Late Introduction EP“ - http://www.mediafire.com/?ztoj3l2wf6p8kcl
Soundcloud: http://soundcloud.com/bad-mojo

Michael Priest („Hochspannung“, Bratislava, Slovakia):

DJ, promotér a rezident bratislavské párty „Hochspannung“, která se stala pojmem tamní elektronické scény. Jeho hudební vkus se rozlétává okolo UK funky, tropical bass, electra a fidget house. Spolu s DJjem Bad Mojo se v současnosti věnuje nové párty „ Dead Horse“ v bratislavském klubu Radost.

Facebook: http://www.facebook.com/iammichaelpriest
Soundcloud: http://soundcloud.com/michaelpriest

Eva Porating (Brno, Czech Republic):

Něžný element česko-slovenské elektronické future hudby. Její hudební pole osciluje mezi fidget housem, future garage, tech beatem a ostaními nejnovějšími styly elektronické hudby. V současné době žije v Brně, kde organizuje místní večírky Sounds Good. Je také součástí projektu Lion Dub Sistaz, který prolíná root dubovou a orientální hudbu s elektronikou. Členka Glitch.cz a „svěží vítr“ do plachet futuristických hudebních záležitostí.


…..tedy neváhejte a pojďte se nechat pohltit současnými trendy v oblasti elektronické hudby, rozhýbat zakrnělá těla od počítačů a společně oslavit začátek posledního apokalyptického roku 2012?.

MORECUTS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.