Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


NAPALM DEATH (UK) - Brutal Assault Tour 2012

http://www.obscure.cz/cs/clanky/tiskove-zpravy/napalm-death-m-na-beznov-esko-slovensk-turn/

Zakladatelé hudebního žánru grindcore a jedni z největších dříčů vyjíždějí na krátké česko-slovenské turné Brutal Assault Tour 2012, na němž představí

Česko-slovenské turné NAPALM DEATH hlásí své další pokračování! Po minulých veleúspěšných misích přijíždí britská legenda NAPALM DEATH opět do Cesko-Slovenska, aby potěšila tisíce svých věrných fanoušků.

Turné s přízviskem „Brutal Assault Tour 2012“ se uskuteční v termínu 19. - 25. března 2012 a postupně protne města Jablonec, Cheb, Pardubice, Ostrava, Slavonice, Trenčín a Košice. NAPALM DEATH budou na těchto koncertech propagovat své nové album „Utilitarian“, jehož vydání je naplánováno na únor tohoto roku. Jako support se na celém „Brutal Assault Tour 2012“ představí dvě přední české formace v podobě kapel HYPNOS a BRUTALLY DECEASED.

Málokterá kapela se může i po čtvrt století fungování pochlubit podobně neutuchající invencí a zápalem pro hudbu jako právě NAPALM DEATH. Od památného debutu „Scum“ z roku 1987 již obdarovali NAPALM DEATH své fanoušky celou řadou alb a přesto je každá jejich připravovaná deska očekávána s velkým napětím. Dalším zářezem do bohaté diskografie kapely bude připravované album s názvem „Utilitarian “. Vydání nového alba je plánováno na únor tohoto roku a proto je velmi pravděpodobné, že prvními, kdo uslyší nový materiál na živo, budou právě návštěvníci koncertů na „Brutal Assault Tour 2012“ .

NAPALM DEATH se na koncertech představí v klasické sestavě: Mark „Barney“ Greenway – vokál, Shane Embury – basa, Mitch Harris – kytara, Danny Herrera – bicí.

Všechna dosavadní turné NAPALM DEATH spojovala, kromě skvělých koncertů a nadšeného publika, jedna věc, a tou je velmi přátelská cena vstupenek. Ani tentokrát nenastane výjimka a vstupenky tak seženete v předprodeji za 270,- Kč a na místě pak za 290,- Kč. Předprodej byl již zahájen v síti Ticketportal a v průběhu krátké doby budou vstupenky také v dalších prodejních místech ve vašem městě. Pro bližší informace ohledně „Brutal Assault Tour 2012“ sledujte pozorně webové stránky www.obscure.cz.

Kompletní rozpis „Brutal Assault Tour 2012“:

19. března – Jablonec – Eurocentrum

20. března – Cheb – KC Svoboda

21. března – Pardubice – Žluťák

22. března – Ostrava – Garage

23. března – Slavonice – KD Slavonice

24. března – Trenčín – Piano

25. března – Košice - Collosseum

USTRICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.