Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://rithbanney.com/

Od 07.01 do 12.01 můžete shlédnout velice zajímavé fotografie v pražském klubu YES!

Koncept této nové zkušenosti nazvané tajemně „Kovové sny“ je transformovat média a vize prostřednictvím řady nových fotografií, které se vzdalují od vnímání, s kterým se běžně setkáváme. Tato úvaha o této výstavě je založena na kombinaci různých grafických výzkumů, v kterých železo, hry zrcadel a světel hrají podstatnou roli.

Hra s mnoha předměty z mnoha různých materiálů, kterou lze jen těžko pochopit, vede k další superimpozici obrazů. Pro tyto účely Rith Banney neváhá manuálně zpracovávat tyto materiály i malovat….pro větší zážitek z výstavy, Rith Bannery pozval umělce různého zaměření (spisovatele, muzikanty, výtvarníky, tanečníky, herce…), aby i oni nabídli svůj osobní výklad a představili svůj postoj k tomuto umění.

Od 07.01 do 12.01 můžete tyto fotografie shlédnout v pražském klubu YES! a v případě zájmu i něco pokoupit :)

Více info a galerie:

http://rithbanney.com
http://www.flickr.com/photos/rithbanney/sets/72157628111435849

ENGLISH INFO:

The concept of this new experience, « Songes Metalliques », is to transform mediums and views throught a series of photographies which ends up by tearing apart perceptions that we may have of this discipline. This reasoning is enforced by a mix of distinct graphic research in which iron, mirror games and lights constitute some of the roots of this exhibition.

Playing with multifaced elements, hard to grasp and made of different materials, lead to other superimpositions of images. For this, Rith Banney doesn’t hesitate to fix; reframe, recut, stick, restick, or to draw… To go even further in this event, Rith Banney has called on artists from varied backgrounds (writers, musicians, plastic artists, dancers, actors…) in order to offer a lecture clue or a personal interpretation of an artwork.

More infos & gallery:

http://rithbanney.com
http://www.flickr.com/photos/rithbanney/sets/72157628111435849YESCLUB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.